Wpis z mikrobloga

@rawator: Jestem chyba jedyna osoba na Wykopie, której ta gra się średnio spodobała. Ukończyłam, ok. Ale dupy nie urwała, a wszystkim tak się strasznie podoba, ja tego nie czuje.. historia tez do mnie nie przemówiła..
  • Odpowiedz
  • 0
@kizimajaro: Też widziałem np. dużo „ochów i achów” dla Nioha a po prostu jak sobie przypomnę moją jedyną godzinę z tą grą to aż żal straconego czasu.
  • Odpowiedz
@rawator: Nioh ma raczej inny klimat niż GoTs, może stylistka podobna
GoTs najczęściej porównywany był do ostatnich Asasynów i Wiedźmina 3 - może coś z tego jeśli nie grałeś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rawator: podbijam, bo też szukam. Do Got na pewno asasyny będą podobne, Horizon zero dawn względem otwartości świata. A tak to nie wiem. Nioh to soulslike, jak ktoś nie lubi się męczyć to nie podpasuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@janushek: @Obywatel_Kondominium: i chyba takie odpowiedzi mnie satysfakcjonują. Tak jak napisałem na początku - dla mojej skromnej osoby Nioh to nieporozumienie (bez urazy dla tych, co maja odmienne zdanie) mimo to GoTs jest intrygujący od początku, ale przez Nioh właśnie bałem się sparzyć grą o samurajach, katanach szogunach i innych takich :p jeżeli można to z większą dozą ostrożności porównać rozgrywką do Asasynów, Wieśka czy, jak wspomniałeś @Nalesnik_z_serem: ,
  • Odpowiedz
@rawator: Takich gier z otwartym światem jest od pyty. Samych asasynów z tych nowych masz 3 części, Wiedźmin, Gta, RDR, HZD, Days Gone itd. Chyba że szukasz czegoś w konkretnie klimatach feudalnej Japonii, to faktycznie przychodzą na myśl tylko GoT, Nioh i Sekiro, które jest jeszcze bardziej hardcorowe, więc tym bardziej Ci raczej nie podejdzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Obywatel_Kondominium: Wiem, że takich gier jest tyle, że szary gracz nie jest w stanie nawet odpalic wszystkich w życiu, nie mówiąc o przejściu i platynie. Dlatego też stara się człowiek dobrze wiedzieć w co się pakuje zanim zainwestuje czas i pieniądze - akurat oprócz nowych asasynów to wszystkie wymienione wyżej odhaczone :D chodziło mi tylko konkretnie o Gots, czy słusznie zajmuje mi myśli. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rawator: jeśli chcesz to tak jak wyżej napisali, o samurajach jest świetny Sekiro, ale historia w nim jest dość średnia, zaś sama rozgrywka to typowe soulsy, gra oparta na pojedynkach, parowaniu, dobrym wyczuciu czasu, natomiast fabularnie to podejścia nie ma do Got.
Za to walka jest czystą poezją. Utknąłem na ostatnim bossie i chyba się z Sekiro pożegnam, jest to najtrudniejszy z soulsów na rynku, ale tylko dla ludzi którzy lubią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baccon: ogarnąłem, typowe soulsy, giniesz dużo razy, za każdym razem wrogowie się odradzają, kapliczki. Typowe soulsy.
Fabuła nie jest wybitna, proszę cię. Gra jest świetna ale nie oszukujmy się, rozbudowana nie jest.
  • Odpowiedz