Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Gralem wczoraj w #zombiecide zielona horda, bo dostalem na swieta, od kilku dni czytam, ogladam jak grac i mysle obeznany, a gierka na godzinke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpadl kumpel, rozlozylismy, godzina 19:50 wszystko przygotowane, zaczynamy gierke, wszystko fajnie, ale wiecie tak gramy, bijemy zombiaki, a czas leci, nie wiadomo kiedy doszlismy, konczymy SAMOUCZEK!

SAMOUCZEK!

A byla polnoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#grybezpradu #planszowki #gryplanszowe #hobby
  • 6
  • Odpowiedz
@piegu92: Kompletnie nie znam. 2tyg temu kupiłem zestaw startowy do malowanka warhammera z 3 figurkami i farbkami i pomalowałem póki co 2. Ogólnie wiadomo ze trzeba mieć skilla żeby zrobić to mega fajnie ale takie amatorskie, początkowe malowanie i tak zajebiscie robi figurkom i myśle ze to zupełnie inne granie w czarna plagę będzie niż z szarymi
polisz_kieubasa - @piegu92: Kompletnie nie znam. 2tyg temu kupiłem zestaw startowy do...

źródło: comment_1610357473xTj3IuVgU43b0pS15jlPKX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polisz_kieubasa: wiesz, ja tam jestem laik totalny, ale widze ze ladnie Ci to wyszlo. Ja to sie boje dwoch rzeczy
Po pierwsze ze wydam x pln na farby podklady i pedzle i strace zapal a dwa ze spierdziele sobie figurki
  • Odpowiedz