Wpis z mikrobloga

Jeśli ta akcja z #kotleszka okaże się prawdą (a wiele na to wskazuje), to będzie mi w opór przykro, bo ja naprawdę ceniłem MLE i dużo rzeczy, które w mediach robił. Oczywiście dalej będę uważał takie MLE za naprawdę świetny program, ale jednak niesmak trochę pozostanie, smutno mi będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kanalsportowy #weszlo #pilkanozna #media
  • 10
  • Odpowiedz
@Urbann: też uważałem że Kotleszka obok Rokiego to jeden z bardziej merytorycznych i z ogromną wiedzą młodych dziennikarzy.

aczkolwiek uważam że polkoś i wiśnia raczej bez powodu by tego nie podpalali - tam musiało coś się wydarzyć między nimi bo to jest poniekąd wychodzenie na może nie wojnę ale bitwę z kimś z kanału sportowego a raczej w tym środowisku około reprezentacji wszyscy na kogoś coś mają - nikt nie jest
  • Odpowiedz
@zajebotka: Moją uwagę zwróciło to, że dzięki Internetowi i socialom można komuś rzucić gorącego ziemniaka zupełnie mimochodem - nie twierdzę, bo nie ma na to dowodów, że Polkoś z Wiśną z premedytacją chcieli udupić A.K., no ale ludzie skapnęli się nawet bez żadnej wskazówki z ich strony, że to on. Podobnie było z aferą z Koprowiak i Włodarczykiem - nie podała nic, nawet inicjałów, a było i tak wiadomo w 5
  • Odpowiedz
@nukacolaquantum: Wiśnia i Polkoś z Foot Trucku zrobili u siebie Q&A i tam napomknęli (bez nazwiska) o dziennikarzu, który sobie lajki na Insta kupuje i ogólnie sam siebie chwali przy użyciu trollkont. No i ludzie wykminili, że Kotleszka by pasował do opisu i się inba kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zajebotka: No z tego co ludzie piszą, to on w komentarzach jechał z kolegami z redakcji czy Smokiem, więc jak Stano pisze, że ma to w dupie, to chyba niezbyt się orientuje jaki granat mu wrzucono do środka.
  • Odpowiedz
@footix: Kotleszka już przegrał bo smród pozostanie na jakiś czas przy nim.
Stano ma to w dupie na bank bo w końcu zarabiał na niego, jedno jest pewne, czat będzie płonął jutro

Ciekawe czy ktoś się do tego odniesie czy wszyscy zamiotą to pod dywan i będą udawać że nic się nie stało a ta informacja nie istnieje
  • Odpowiedz