Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: Ale w tęczowej wizji to podobna elita prawicy amerykańskiej hahaha oni zielonego pojęcia nie mają o juesej, liczy się tylko ich propagandówa. Jak sobie wmówi odpowiednie rzeczy, to zaraz endorfiny zaleją organizm, to są ćpuny.
  • Odpowiedz
@pawel8989: @noitakto: Dobra kochani nadszedł czas na Bidena, ja tam jestem zadowolony z jego wygranej. Teraz nikt nie będzie płakał, że to wina trumpa czy innego prawaka, teraz każda wina odbije się rykoszetem prosto w Bidena i nikt już nie będzie się usprawiedliwiał "bo prawak" czy "trump" czy ktoś inny związany z Trumpem.

Jak dla mnie Ju es ej może spłonąć (
Mr3nKi - @pawel8989: @noitakto: Dobra kochani nadszedł czas na Bidena, ja tam jestem ...

źródło: comment_1610031516AofgPyiLPAKgf1oj0OK5dY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
aha, rozumiem, że każda kradzież tam teraz to ku chwali blm, nawet jak biali kradną? XD


@dioxyna: czarni nie mają nawet startu do tego jak #!$%@? są biali przedstawiciele cancel culture, woke cuture, antify i innego progresywnego syfu. Mam tu oczywiście na myśli skrajności, nie mam nic do lewicy ogólnie, chociaż poglądy mam w wielu sprawach inne
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Nie rozumiecie też najważniejszego elementu: na obywateli, ich firmy, nieruchomości można napadać, na polityków - nie daj panie ,to atak na "demokrację" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Precedens wielki, bo politykierom nic zrobić z założenia współczesnych "demokracji" (raczej monopoli partyjnych) nie można, są nietykalną i transcendentną opoką systemu, grzech najwyższy....
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Właśnie wybiłem sąsiadowi okno w mieszkaniu i #!$%@?łem samochód z garażu, jak mnie złapała policja to im pokazałem twój post i powiedziałem, że BLM w USA w minutę robi milion razy większe zniszczenia niż ja. Dzięki temu mnie wypuścili. Jutro jadę do ciebie OPie, mam nadzieję że masz jakieś fajne rzeczy na chacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dawaj miras wpadaj, #!$%@? mój dom r


@Mr_3nKi_: No spoko stary, ale czy to ,że KTOKOLWIEK rozjebuje stolice nie jest czymś szkodliwym niezależnie do której strony należy. Chyba większość ludzi na wykopie widziała już do czego może doprowadzić popadanie w skrajne poglądy i nie umniejsza to, że w prawicy też są idioci, których można nazwać szurami. W dodatku mówimy o wydarzeniach na inną skalę miną dopiero 1 dzień od tego
  • Odpowiedz