Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu @pinkquartz, to bardziej bym się martwił o całą linię Infusion która odbierze blasku Pradzie ( )

Tak przy okazji to macie krótką ściągawke ode mnie, odnośnie tych najpopularniejszych pozycji dla tych, którzy się zaraz rzucą do kupowania (nie oszukujmy się, tak będzie :D):

-Prada - L'Homme - irysowe mydełko

-Prada - L'Homme L'Eau - irysowe mydło, trochę bardziej kwiatowe i "świeższe"

-Prada - L'Homme Water Spash - najbardziej świeża wersja, ale dla mnie różnica między nią a L'Eau to 1%

-Prada - L'Homme Intense - Klasyczne L'Homme z dodaną skóra i jest bardziej słodka

-Prada - L'Homme Absolu - Irysowo-kardamonowo i leciutko drzewna wersja i według mnie niezmiennie najlepsza ze wszystkich Prad

Prada - Luna Rossa - aromatyczne, cytrusowe, lawendowe perfumy

Prada - Luna Rossa Carbon - klimaty dla wielbicieli Sauvage i ambroksanu

Prasa - Luna Rossa Sport - waniliowe, świeższe, idące w klimat JPG - Le Male

Prada - Luna Rossa Black - pomieszana świeżość z cięższą drzewnością, z dodatkiem ciepłej ambry i pudrowości

Prada - Luna Rossa Black Extreme - bardziej pieprzna, cięższa wariacja z elementami słodkości

Prada - Amber Pour Homme - jeśli chcecie mydełko, ale bardziej męskie niż w L'Homme, to bierzecie to

Prada - Amber Pour Homme Intense - jeśli chcecie mydełko, ale już słabsze i o wiele bardziej męski zapach, to jest pozycja dla Was

To chyba Wam wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 16
@WujekAtom
Infusion jest o wiele ciekawsza niż cała linia Rossa razem wzięta, ale nie jest to jakoś popularna linia, więc zostaję tylko sprawdzenie ich na własnym nosie :D
Także...nie zdziwię się, jak niedługo będą rozbiórki robione całej linii ( ͡º ͜ʖ͡º)

@dejnadom
A proszę, niech służy :)
@dradziak: wiesz może, gdzie idzie powąchać Pradę w Warszawie? Jakoś tak nie kojarzę, żebym widział je gdziekolwiek, ale może nie zwracałem uwagi. Pomijając, że teraz nigdzie, bo zamknięte.
@Zielczan
Najlepiej w Arkadii, ale musisz się bardziej nastawić na linię Luna Rossa, bo ogólnie ciężko jest :/
Kiedyś w notino, w Blue City była Amber Pour Homme.
Ogólnie ciężko jest niestety
@dradziak: kupiłem i przetestowałem Prada Luna Rossa Sport, kurde podobieństwo do 212 Sexy Men jest uderzające choć jedynie został mi do wąchania korek od Herrery (2010 wybitny juice). Z tego co pamiętam to SM była bardziej inwazyjna dla otoczenia, ta wanilia aż drylowała nos. Tutaj jest jakby lekko rozwodniona. Tak jak mówisz 212 SM niedaleko pada od JPG.

Kupiłem dodatkowo LR Black, też dość sympatyczny ambrowo pudrowy słodziak.