Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drakii: trump przegral bo mial ze wszystkimi na pienku dokola, w szczegolnosci media - tv, google, facebook, twitter. Lewica jest gleboko posunieta w stanach. Nie wiem co musi sie stac zeby wygrac z nimi. Trump byl najbardziej nirzaleznym politykiem w dziejach, pokazywal prawde bez ogrodek, to ze cham i gbur to jedno, ale zdrowym rozsadkiem prowadzil kraj. A i tak go pogonili. Ciekawe, bo mial nawet dowody na falszerstwa, ale prawda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drakii: w 2016 się po prostu z niego smiali i zlekcewazyli. Teraz byli zdeterminowani zeby go odsunac. W stanach ludzie w znacznej mniekszosci głosują z powodu kryzysu czy pandemii. Wazniejsza byla zorganizowana nagonka
co ma globalna pandemia do sytuacji politycznej w stanach? Pewnie nic przecież wirus nie ma żadnego wpływu na politykę czy życie obywateli.


@dzwiedz3000: Z całą pewnością pandemia miała jakiś wpływ na wyniki wyborów, i psychologie społeczeństwa.
@filip8192: No ale to w ten sposob można teraz każde ważne wydarzenie na świecie powiązać z koronawirusem. A w memie chodzi o bezpośrednią, strkte związaną z wirusem sprawę. Np. mój ulubiony mem to "Chińczyk zjada nietoperza ---> w polsce winde wzywamy łokciem"
No ale to w ten sposob można teraz każde ważne wydarzenie na świecie powiązać z koronawirusem. A w memie chodzi o bezpośrednią, strkte związaną z wirusem sprawę. Np. mój ulubiony mem to "Chińczyk zjada nietoperza ---> w polsce winde wzywamy łokciem"


@Meferius: Ja postrzegam tego mema jako polegającego raczej na podkreślaniu komizmu, w powiązaniu 2 odmiennych rzeczy, z których jedna doprowadza właśnie pośrednio do drugiej, długim łańcuchem zależności. Nie widzę tu