Wpis z mikrobloga

Jak słusznie zauważył @grzegorz-trawczynski, możliwe, że to inwestorzy cofnęli shadowbańcowi zgodę na filmowanie w Dębnie. Może nie sposobała się im nowa nazwa inwestycji, czyli "Dom w Picikłakach 2"? W końcu nie wszyscy chcieliby mieszkać w picikłakach. Ale pretensje niech mają do Archonu, bo to oni wyparli się własnego projektu :)

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy
  • 7
  • Odpowiedz
@berman: To by musieli zrobić dwie głupie rzeczy na raz. Pierwszą durną decyzją było w ogólności wzięcie Mitomana jako wykonawcy, a po drugie w ich interesie byłoby jak najszersze grono komentujących postępy. I nie chodzi mi o tych liżących się po jajach elektoratów, ale może właśnie Wykop czy inne forum. Zwłaszcza, że jak było powiedziane, Inwestorzy budują "zdalnie" chyba z Holandii. Coś mi się wydaje że Łeb dalej robi im
  • Odpowiedz
Ale pamiętaj, że oni podpisali umowę z mitomanem ze 2 lata temu (jak nie dawniej), gdy jeszcze normalnie budował. Co do komentarzy - mogą być wartością dodaną, chyba, że ktoś już nie chce rozgłosu. A mi to właśnie wygląda na chęć wyciszenia całej sprawy w internetach. Tak, Holandia :)
  • Odpowiedz
@berman: Wszyscy wiemy jak to się zakończy - będą głupie tłumaczenia o ilości pracy i zostanie zapomniany przez Lidera budownictwa w Polsce. Swoją droga tak śmiał się z tych budowlańców na Polsat Play a słoma sama wychodzi z butów. Brawo Mitomanie! Pogromcy Mitów powinni zrobic osobna serie o LB
  • Odpowiedz
@Scottie-33: @berman: @adambudowlaniec: nie muszę pisać oczywistości, że wraz z brakiem nowych filmów największy krzykacz tagowy także się wyciszył a każdy nowy film bronił jak... no właśnie jakby był jego autorem ale pewnie Ela podpowiedziała, że nie ma sensu kopać się z koniem więc brak filmów, brak negatywnych opinii gdziekolwiek
  • Odpowiedz