Wpis z mikrobloga

Wróciłem do tego ścieku na #!$%@? sezon. Nie dam rady no po prostu nie ma możliwości czerpać z tego gry nic innego jak sposoby na samobójstwo. Na serio ja myślałem, że w cs:go, wow, tiba ma toxic community, ale potem wkracza on XD cały w skinach za 1,8k do lux żeby dzieci pokazały kto tu rządzi.

Debilizm, chamstwo, prostactwo, zachowania zahaczające o choroby psychiczne i crème de la crème nasza kochana husaria. Tego nawet komentować sił nie mam. Jeżeli ktoś gra solo w tę grę dla przyjemności to albo powinnien pójść do najbliższego domy dla szerogo uśmiechniętych, albo zastanowić się dwa razy, czy jego życie ma jakikolwiek sens. "wyłącz chat" głupsi powiedzą - wyłączenie chatu nie sprawia, że dwie #!$%@? z teamu przestaną się kłócić komu ojciec częściej wchodzi do wanny. Brawo riot wystarczyło 10 gier abym nigdy więcej nie odpalił tej #!$%@? gry którą te zaplute community łącznie na czele z wami zniszczyło.

Najgorsze jest to, że od momentu rzucenia lola stałem się spokojniejszym człowiekiem, a w tym momencie mam ochotę #!$%@?ć baranka w ścianę.
#leagueoflegends
  • 5
@Budo: no tak, bo jakim cudem w zespołowej grze w której 90% meczy polega na tym kto pierwszy zacznie się wyzywać ja stanowię problem. Już mniejsza o to, że bordo się nie odpisuje tylko czarnolistuje, ale na serio nic w twoim nazwijmy to mózgu nie podpowiada, że community które jest gównem i niszczy tę grę? Uprzedzając odpowiedzić - ja na chacie nie piszę nic, bo szkoda mi nerwów
w zespołowej grze w której 90% meczy polega na tym kto pierwszy zacznie się wyzywać


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: masz spaczone pojęcie o tej grze...

bordo się nie odpisuje tylko czarnolistuje


...jak i o tym portalu.

Żeby nie było- nie uważam, że community w lolu w przeciętnej grze się super prezentowało, ale jak chcesz zmian, to sam bądź zmianą. Niepisanie na czacie to już plus, honorowanie teammatów to kolejny. Czasem można coś miłego na