Wpis z mikrobloga

Nawiazując do ostatniego wpisu @ovation:
Tym razem na podstawie artykułu z gazety Western Daily Press. Ponownie mówi się o tym, że Jodie Whittaker odchodzi. A nawet typuje się kogoś na jej miejsce, podobno największe szanse ma Kris Marshall, aktor serialowy choć polskim widzom chyba najbardziej znany będzie z filmu „To właśnie miłość” gdzie grał napalonego przegrywa co pojechał wyrywać amerykanskie dziewczęta na swój brytyjski akcent. W sumie to nawet uważam, że on by się mogł nadać do tej roli. Grał też trochę pierdołowatego a zarazem genialnego detektywa w serialu „smierć pod palmami” a zaczynał jako nastolatek w serialu komediowym „My family”

Inne propozycje na kolejnego doktora to:
Phoebe Waller-Bridge (nie znam)
David Harewood
Tom Rosenthal

To ja jeszcze od siebie dodam, że wg mnie w tej roli sprawdziłby się Samuel Barnett i dziwię się, że nikt go nie typuje, że tylko ja wpadłam na ten genialny pomysł ...

#doktorwho #doctorwho #drwho
Paula_pi - Nawiazując do ostatniego wpisu @ovation:
Tym razem na podstawie artykułu ...

źródło: comment_1609883881gadRek8e2XU7bgYZfTUdJx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@nie_mowie_po_kociemu: A bo, że ma taką urodę?
No zobaczymy, co to będzie , byleby nie kolejna baba. A co do szalonych doktorów to jestem jak najbardziej za tym, żeby doktor był odrealniony. W końcu to kosmita jakby nie patrzeć
  • Odpowiedz
@Paula_pi: oglądałem czasem śmierć pod palmami, bo leciał po doktorze na kanale bbc, serial średni, ale aktora w miarę lubiłem

ogólnie to chciałbym żeby rolę dostał ktoś charakterny, jodie nie jest zła, ale czegoś jej brakuje, nie jest tak wiądącą postacią jak poprzedni aktorzy
  • Odpowiedz