Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@robsosl prawda. Nie do opisania, oderwalo mnie od ciała i poczucia Ja, Tu czy Teraz. Było tylko ego i te dziwne tańczące geometryczne stworzenia na pryzmatycznych i wieloformatowych platformach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@karygodnykartofel najdłuższy trans to chyba 10 minut, nie pamiętam bo miałam uczucie braku czasu i wieczności. A tak to paliłam w domu, uk, poprzez waporyzator gdyż pozwala on na zużycie 100procent danej dawki i wszystko idzie w jednym wdechu
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@karygodnykartofel darknet, sklep uk, znajomy znajomej mi zamówił. Ja nie ogarniam niestety tych sklepów itp. Przesyłka szła tydzień. Wiesz póki co jestem w szoku j pod wrażeniem. Na bank odechciało mi się innych używek i nagle czuje spokój i relaks. Dawno nie byłam tak spokojna i jakby zgodna ze wszechświatem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@karygodnykartofel zero efektów ubocznych, zero lęku, zero strachu. Do 5min po locie jest efekt wizualny jak po lsd. Ale potem jesteś jak nowo narodzony, ciało jest super zrelaksowane i piękne sny
  • Odpowiedz
@Jagoo: Po grzybkach też miałem takie dobre wrażenie. Na drugi dzień czułem się cudownie po prostu, lepiej jak sama fazka. Ale szałwia mnie trochę poskładała, coś troszkę miałem wrażenie jak Ty po dmt, ale bez wizualizacji, i czułem się bardzo śpiący po 5-7 minutach poszedłem spać na 4h. Ogółem to było dość przyjemne, aczkolwiek intensywne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@arczer tylko za ostatnim razem bardzo się przestraszyłam, bo trwało to wieczność i straciłam poczucie 'Ja' oraz stało się to wiecznoscia i poczułam się zagubiona. Wtedy udało mi się dotrzeć do własne świadomości i świadomie się z tego wyrwalam, bo poczułam się zmęczona uczuciem wieczności. Wiem że brzmi to dziwnie, Ale inaczej tego nie potrafię opisać
  • Odpowiedz