Wpis z mikrobloga

Wołam @astat oraz @KarolStorm ale może ktoś jeszcze chciałby rzucić okiem na divery od zelosa w rozmiarze 40mm:

Post z facebooka od twórcy:

Here's a preview of the new SF40 SS colorways! Unique versions are being offered such as the black MOP, Salmon, and Burgundy with sand textured dial. Bronze ones aren't done yet so they will probably launch later with the bracelet.

Prices will be the same as previously at $269USD (a bit more for MOP and blue mete). All specs and parts are otherwise unchanged from the previous iteration. Launch is not confirmed yet but looking around the 2nd/3rd week of Jan.


Blue Meteorite:

Burgundy Sand textured dial

Salmon

Nie jestem pewny czy to Mother of pearl

Wkleje też w komentarzu dla leniwych

#zegarki #zelos #swordfish #40mm
Marcowy_Kot - Wołam @astat oraz @KarolStorm ale może ktoś jeszcze chciałby rzucić oki...

źródło: comment_1609858017W7Koy7kTz3MTv9qLNECgoE.jpg

Pobierz
  • 15
Burgundy Sand textured dial


@Marcowy_Kot: more like sandpaper :P

Chyba? Mother of Pearl:


Wygląda jak MOP, więc to pewnie to. Ten i ten z niebieskim meteorytem fajne. Tylko czy ja potrzebuję kolejnego divera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcowy_Kot: Dzięki za wołanie, zaraz po ostatniej dyskusji dodałem się na ich fanpage na FB. Teraz będę właśnie polował- tylko jeszcze nie zdecydowałem na jaki kolor ;)
@astat: blisko daty sprzedaży, na stronie pojawi się licznik odliczający czas do startu sprzedaży. Niektóre modele wyprzedają się w minuty, ostatnio model za 1,5k$ w 5 min poszedł batch 100 bodajżę. Te też się wyprzedały dosyć szybko, ja mam już swordfisha frost, ale wymieniłbym go na tego z czarnymi indeksami :D

@m_bielawski: a to tylko ty wiesz, cena za konfigurację dobra, bransoleta super, ten model wyjdzie też w bronzie z
@Marcowy_Kot: ja zamierzam niebieski lub zielony, bo z tego co widzę to czarnego nie ma. Chociaż powiem że granatowy meteoryt to sztos :).
Jak ogólnie oceniasz swojego Zelosa?
@astat: raz że podoba mi się nowoczesny styl (wygrał batalię z red Orient Kamasu), dwa jak coś jest nie tak, to zelos od reki ci wysyła nowy zegarek (stary odsyłasz - tak było w kilku przypadkach chyba), sam zegarek - bransoleta super, fajnie się mieni, bezel dobrze spasowany bez nadmiernego wstecznego luzu, luma na wysokim poziomie. Powiem inaczej, nie mam zastrzerzeń do tego zegarka jako EDC. Dwóch innym mirków też ma