Wpis z mikrobloga

  • 2
@pawel90w od paru lat mam Profim, model Veris Net z chyba wszystkimi możliwymi opcjami dodatkowymi. Jest spoko ale i tak czasem nie mogę sobie właściwego ustawienia znaleźć. Podłokietniki mogłyby być bardziej ergonomiczne i mieć wiecej ustawień niż góra/dół. Zastanawiam się właśnie nad zmianą na model Orlando HB z Nowego Stylu.... Więc jak ktoś używa to niech się wypowie. Siedziałem przez chwilę i bardzo pozytywnie odbieram, bo ma mięciutkie siedzisko. Tylko się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kermirz: ja kupiłem gamingowe SPC Gear SR300F V2 za 600 i jak na razie ok, też nie chciałem wydawać milionów na krzesło, ale tez nie chciałem jakiegoś noname.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wujtom: podłokietniki 3d lub 4d wskazane :) góra dół, na zewnątrz/do wewnątrz, w przód/tył na płaszczyźnie poziomej oraz obrót na płaszczyźnie osi x.

Z miękkim siedziskiem bym uważał po niektóre potrafią po 2-3 godzinach sprawić dobry ból pośladków (patrzę na Ciebie RH LOGIC 200 za 4k PLN)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rivo: cosm jest w innej części salonu. W detalu raczej wykracza poza 4k. W wielkim skrócie powiem Ci te jako fotel na 8h pracy z niego to trochę meh... Tylko w wersji z biurowymi podłokietnikami jakoś daje radę ale nadal ma za mało regulacji w mej opinii (ruchome siedzisko choćby).
  • Odpowiedz