Wpis z mikrobloga

chciałbym jakiś meeting koliegów z tagu #przegryw, skoro i tak w życiu nie zostało nam do stracenia, większość nie ma tu znajomych to co za problem się spotkać i pogadać o życiu...?
  • 26
  • Odpowiedz
@yupitr: Można tak powiedzieć xD Serio; cokolwiek już od tego życia zeby bylo - poznawanie ludzi z takimi samymi problemami i podobnymi historiami zycia potrafi podniesc czlowieka na duchu. Jestem gotow to zorganizowac, tylko muszą byc chętni.
  • Odpowiedz
@yupitr: Wstanę jutro, zobaczę czy pod wpisem jest jakiś ruch i będę myślał, co dalej. Póki co klonazepamik na sen zarzucony, bo to co wyczyniam ostatnio to patologia - chodzę spac o 4-5, wstaje o 15 i potem czuje sie jak gowno XD a ni #!$%@? bym nie zasnął bez jakiegokolwiek wspomagania
  • Odpowiedz
@yupitr: No to grautuluję, że twój organizm potrafi wpaść w fazę głeokiego snu bez problemu. Ja mam sen czujny, ciągle się wybudzam, jak jakiś #!$%@? strażnik warty..
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: zażywam regularnie ashwagandhe od kfd forte A66, nie lamie nawet tego na polowki i biore normlanie 400mg wyciagu, bo waze 90kg to po o mam sie rozdwajac i brac jakies smiesznie male dawki xD ale by sie przydalo, bo jak badalem krew mialem troszeczke podwyzoszony kortyzol..
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: bralem gabe, bo byla skladnikiem suplementu Trec Sleep-er - poprawial jakosc snu zadowolajaco. Ale sama GABA podobno nie przekracza bariery krew-mozg, są wątpliwosci..
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: radze jednak wam #!$%@? poeksperymentowac z benzo, jak juz SAME naturalne srodki zawodza. Benzo w polaczeniu z czyms naturalnym bylo dla mnie jak wyabawienie, magiczna różdżka - spałem na zawolanie gdy trzeba bylo
  • Odpowiedz