Wpis z mikrobloga

No dobra, mam już tego Sony KD-55A8, no ładny jest ( ͡ ͜ʖ ͡) , a dźwięk zaskakuje, że nie ma sensu kupować byle jakiego soundbara - top albo nic.
Tylko przerosło mnie połączenie go z lapkiem, byłem pewien, że na takim TV, przy chromcaście, airplayach i innych bajerach to po prostu kliknę w connect na windzie, pokaże się TV, klik i po sprawie. #pomocy #telewizory #tv #technologia #komputery
  • 4
@novyr9: Chromecast w tym przypadku to przez przeglądarkę Google Chrome - po kliknięciu w prawym górnym rogu trzech kropeczek wyjedzie rozsuwane menu (będą tam opcje typu Nowa karta, Nowe okno, etc) pojawia się opcja "Przesyłaj". Po otwarciu okienka zmieniasz opcję z "Przesyłaj kartę" na "Przesyłaj pulpit" i pójdzie.

Inna sprawa, że korzystanie z Chromecasta to poroniony pomysł - opóźnienia plus możliwe lagi w trakcie przesyłania dyskwalifikują tą opcję do czegokolwiek w
  • 0
@fordern: Przy tej opcji chodzi mi głównie o korzystanie z TV jako drugiego ekranu, ta opcja z Chrome jest ani wygodna ani dobra...
Dlaczego to nie wspiera po prostu Mirroringu ;D
@novyr9: Wspiera, właśnie w taki sposób jak opisałem. Tylko mirroring jest wynalazkiem na miarę XIX wieku, i nie sprawdza się w czasach wysokich rozdzielczości ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • 0
@fordern: Hmm, wcześniej z TVkami bez problemu łączyłem się właśnie przez „connect” a więc chyba Miracast i dobrze to działało. Mój charakter pracy to word i prezki, także rozdzielczość nie grała nigdy roli :)