Wpis z mikrobloga

Dzisiaj szwagier postawił Pepsi na stole, ale nikt nie otworzył. Nie dość, że drogie to kapkę szkoda. No i zaczęliśmy pić wodę... Kurła.

Łącząc wszystkie te kropki nie czuje się oszukany przez rząd, bardziej czuje się oszukany przez szwagra, bo skubany wiedział jak to się skończy. Taktyk.
  • 6
@bialy100k opłata cukrowa od tego roku weszła i napoje wskoczyły cenowo w górę. Ludzie na wykopie się tym przejęli i teraz w ramach pocisku dla Jarka robią zdjęcia cen przed i po. W Polsce nie jest źle i ponuro, bo wszyscy się z tych nowych opłat śmiejemy, a szkoda bo już się to trochę irytujące robi.
@bialy100k jakoś 500+ opłacać trzeba. Szkoda, że w Polsce jak w lesie i nie ma solidnej opozycji. Jakbyś tutaj posiedział i poczytał co się dzieje to byś zobaczył jak ładnie i fajnie wszystko dzieli się na prawo, lewo i centrum. Każdy na każdego sobie skacze i wytyka, a Jarek siedzi i się z tego śmieje. Trzeba mu przyznać, że ma skilla dużego w polityce.
@zielonestopylucyfera: Czasem zerkam, ale ponieważ mnie już bezpośrednio nie dotyczy, a serce słabe i ciśnienie za wysokie - to i za dużo wnikać nie chcę. Wyjechałem kiedy PiS dorwał się do władzy poprzednim razem. Smutne, że tak podzielili naród.
@bialy100k wszystko zweryfikowała ta cała pandemia i akcje które się odbyły. Ludzie są zdenerwowani, tracą pracę, tracą swoje biznesy, a działania rządu są jakie są. I uwierz mi to nie tylko wina PiSu, a raczej całego rządu. Jak sobie przypomnę wybory prezydenckie to mi śmiać chciało, co ludzie pisali jak Duda wygrał, szkoda tylko, że nie zauważyli jednej jedynej rzeczy. Tamten drugi robiłby dokładnie to samo. Tutaj pasowałoby tych na wiejskiej zmienić,