Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Drapak dla kitku DIY ()

Kitku ma duży drapak kawałek dalej, ale jak dostaje szajby i biega po domu często zaczyna drapać kanapę, co widać na zdjęciu. Nie miałam dzisiaj co robić, więc z różnych pozostałości materiałów ktore miałam w mieszkaniu powstał kanapowy drapak mam nadzieję że kitku będzie wolał drapak niż kanapę

Lubię sobie czasem grzebać w meblach, teraz też robię kurs tapicerowania i renowacji mebli, dlatego zakładam tag #meblestracha, może ktoś z Was zainteresuje się moją dłubaniną. Będzie to też dla mnie pamiątka moich projektów i sposobów ich realizacji.
Jestem raczej początkująca, więc używam tego co mi się nawinie pod rękę, nie zawsze w optymalny sposób

W komentarzu cały proces na zdjęciach

#meble #diy #zrobtosam
Pobierz strachnawroble - Drapak dla kitku DIY (。◕‿‿◕。)

Kitku ma duży drapak kawałek dalej, a...
źródło: comment_16096996361d6bFBiTjSuQciMoi36OVv.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
I voila! Gotowe (ʘʘ) Cała zabawa zajęła około 3h, z czego około 30 minut czekałam na podeschnięcie kleju do drewna.
Nie jest idealnie wymierzony, nie znalazłam jeszcze idalnego sposobu mocowania go, ale jak na niedzielną zabawę z tym co było w domu myślę że wyszło całkiem całkiem.
Niedługo wrzucę zdjęcia drewnianej miarki która została prezentem Bożonarodzeniowym.
Miłej końcówki niedzieli! ()
Pobierz strachnawroble - I voila! Gotowe (ʘ‿ʘ) Cała zabawa zajęła około 3h, z czego około 30 ...
źródło: comment_1609700057ZxxE2Z9F98uKx3miZewTUi.jpg