Wpis z mikrobloga

Mirki kiedy, albo gdzie #g29 będzie szło dorwać w normalnej cenie? Czuje ból serca Janusza kiedy ponad rok temu były nowki koło 7 stów, i szukam coś w takiej mniej więcej cenie, do 800 ze skrzynią byłoby idealnie. Wiem ze trustmaster lepszy, tańszy, ale bardziej mi zależy na kole ze skóry, jak się wkręcę to wtedy będę myślał co dalej. #g920 #logitech
  • 11
  • Odpowiedz
@boncur: raczej każdy ją chwali, ale nie jest powiedziane ze się wkręcę, a g29 to i nawet za 2 lata opchnę bez problemu, chwilkę na g29 grałem, i w porównaniu do wcześniejszej kierownicy która miałem daaaano temu to jest świat, fakt ze #!$%@? głośna, ale to nie będzie problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@P4tryxus: wciąż to starszy sprzęt który za 2 lata będzie mieć już 4 lata i będzie odstawać od konkurencji. Taka prawda. Mimo wszystko powodzenia przy zakupie :)
  • Odpowiedz
@P4tryxus: ja kupiłem jak córa poszła do zlobka z myślą, że teraz se pogram - to ustrzeliłem kolejne i w marcu żona rodzi trzecie xD

W każdym razie miałem ustawione powiadomienia na olxiebi polowalem z 3 miesiące na normalną ofertę... Bo normalne znikają momentalnie przynajmniej w okolicy Breslau. I trzeba pilnować i odzywać się od razu bo sępów dużo.
  • Odpowiedz
@Spoyla: to samo właśnie widzę, czasem absurdalne ceny typu 900+ bez shiftera potrafią szybko zniknąć, coś mi się wydaje ze najprędzej na amazonie kupię jak będzie -20% na produkty z magazynu, pluje sobie w brodę ze jakieś 1,5 roku temu nie kupiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@P4tryxus: podobno w Chinach jest kryzys ekonomiczny, stal ciężko dostępna i podobno wysokie ceny się jeszcze utrzymają kilka miesięcy.. jak będzie taniej z shifterem, to wołaj!
  • Odpowiedz