Wpis z mikrobloga

zgodnie z umową wołam: @HormoneMonstress @XAndreX @Plloo @dmwl @noroom

przedstawiam wam lean, mojego dwumiesiecznego dobermana [a raczej dobermankę], ktorego dzis odebralismy z hodowli [lean to nie przydomek hodowlany, tak zostala ochrzczona przez nas w domu]

w przyszlosci bedzie godnym reprezentantem swojej rasy, z duzym pyskiem, wypieta dumnie klatka i lsniaca sierscia
poki co zrobila siku 3 razy, raz kupe, pogryzla gryzak, zwiedzila dom i wraz ze swoim kolega brokulem poszla spac ale i tak skradla nam serce
pozdrawiam cieplutko

dumnymagazynier - zgodnie z umową wołam: @HormoneMonstress @XAndreX @Plloo @dmwl @nor...

źródło: comment_1609613574WM1w1IXucPejdudkBkmnhl.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dumnymagazynier: o. mój. boże. to powinno być karalne. szczeniaczki są słodkie i super pachną. głaskałam dziś szczeniaczka w tym samym wieku ale takiego tyci tyci tyci. ludzkość nie zasługuje na pieski a zwłaszcza szczeniaczki. boże kocham ją. () utul, pogłaszcz, ucałuj od cioci hormone. () jest najsłodsza na świecie.
  • Odpowiedz
@HormoneMonstress: uwu dziekuje dla ciebie
@luk04330: chciałem psa obronnego, by dorosły był połączeniem ,,przyjaciel rodziny + obrońca''. wiele ras mnie fascynowało, ale koniec końców w każdej znajdowałem coś, co mnie odrzucało od pomysłu wzięcia danej rasy.
doberman kupił mnie tym, że to jedyna rasa stworzona stricte pod obroną personalną, przy odpowiednim zajmowaniu się nim to super pies rodzinny, a jednocześnie ma fajny popęd do gryzienia. do tego nie ślini się
  • Odpowiedz