Wpis z mikrobloga

@Morus123: Akurat jajogłowy jest spoko, srasza się nie da słuchać, typ udaje śmiesznego i ten pseudo sarkazm, który może w gimnazjum dawał radę, no ale teraz już tak średnio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@johnkashtan: PROSZE NIE OBRAŻAĆ SRAR WARSUW, TA GRA TO ŚWIENTOŹĆ (òóˇ)

Najgorsze jest to, że Kacper jest w ciąży i nic nie nagrywa, przez co ten bezbek robi więcej materiałów, które właśnie powinien robić Kacper, a nie ma nic gorszego niż potencjalnie ciekawy materiał robiony przez bezbeka bezwiedzy
  • Odpowiedz
Mimo że gardzę powykręconymi mordami na miniaturkach to w tym przypadku od razu wiem czego nie oglądać, więc to mogę wybaczyć.

Szef > reszta > bezbek Hed
  • Odpowiedz
@Morus123: oczywiście że nie da się go oglądać, typ sobie tezy z dupska naciąga pod swoją narrację, przykład "większości graczy nie podobało się gta iv" zero statystyk na poparcie, a same oceny gta iv mocne. Dużo więcej takich kwiatków, czyni go asłuchalnym.
  • Odpowiedz
  • 2
@Morus123 najbardziej mnie #!$%@? jak dają mu do recenzji wielkie tytuly typu TLoU2 lub Cyberpunk "ZNOWU TO ZROBILI". Nie wiem ile mu płacą za wciskanie człowiekowi kitu ale sądzę że nie dużo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morus123: odnosnie tego materiału to wspomina cos o tym ze nie warto kupowac aut w cp2077 nie wspominajac o tym, że najlepsze auto dostajemy na poczatku gry xDDDDD widac ze sam nie zrobil tej misji z panam i przez te 60h szlajał sie pewnie bez celu i zamknal glowny watek
  • Odpowiedz