Wpis z mikrobloga

Mirki wie ktoś dlaczego @morele_net ma teraz takie chore terminy dostawy (~10dni)? Zamawiałem w środę trochę gratów do kompa to mi ostatnio i tak długi termin realizacji jeszcze przenieśli o 3 dni. No ku#wa.. To jest przecież prawie dwa tygodnie a wg. strony towar był na magazynie.
#komputery #morele #pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
@majk3l: No właśnie cała reszta gratów już jest, albo będzie w poniedziałek bo inne sklepy wysyłają od razu, a morele prawie dwa tygodnie czekania. Sprawdzałem bardziej popularne rzeczy i też minimum tydzień czekania. @morele_net wy sobie jaja robicie?
  • Odpowiedz
@Banderoza: No tak się składa że w X-komie też zamawiałem tego samego dnia co w Morele i sprzęt już od wczoraj leży u mnie w domu. Ze Sferisa i OleOle też i to jest już wysłane i dojedzie w poniedziałek. A @morele_net to jakaś masakra.
  • Odpowiedz
@electroN: to się ciesz, kilka razy zamawiałem z x komu i info o dostępności i terminie wysyłki to bullshit w porównaniu do stanu faktycznego, miałeś szczęście. Tam jest taki cyrk, że automat potrafi ci wysyłać spamerskie maile że towar o który pytałeś obsługę klienta nie dość że jest dostępny to jeszcze w promocji. A obsługa klienta powiedziała że nie ma i nie wiedzą czy w ogóle będzie. Na jakość towaru
  • Odpowiedz
@electroN: Zamawiałem w nocy z 28 na 29 na morele 2 rzeczy - osobno, bo miałem dwa kody, no i obudowa pocztą, a RAM do paczkomatu. Informowali, że będzie 4.01, a obie przyszły 30 grudnia. No, ale skoro Tobie przesunęli, to widocznie jednak są jakieś problemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Banderoza odkąd nauczyłem się sprawdzać, że faktycznie jest u nich na stanie to nie mam problemu z terminami. Xkom jako jedyny w PL ma swoje magazyny, więc potrafi. Zrealizować " na jutro" sprzęt zamówiony o późnej porze, nawet jeśli to weekend.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem morele nie powinny podawać przybliżonego czasu dostawy na produkty o dużym popycie a małej podaży bo zdarzy im się trafić na roszczeniowych ludzi którzy potem tylko sieją ferment.

Obstawiam 3 opcje:
Inwentaryzacja
Importer zmienił termin dostawy
Pracownicy nie wyrabiają bo jeden robi za 10.
  • Odpowiedz
@electroN: wszystko zależy od tego czy produkt posiadamy w naszym magazynie. Jeżeli termin jest dłuższy niż 2-3 dni, oznacza, że towaru nie posiadamy magazynie i musi zostać sprowadzony. Ten termin realizacji pokazuje w ile dni od zamówienia towaru zostanie on nadany przez nasz sklep.
  • Odpowiedz