Wpis z mikrobloga

tak ostatnio czytałem o tym ziomku co wygrał dużo milionów w eurojackot, dziś podobno też kupa sianka i się zastanawiałem co jakbym kiedyś takie coś wygrał.

czy dla takiej osoby bezpieczniej jest np - zameldować się w innej części kraju zakładając ze jest taka możliwość, i jest ona bezpieczna - zmienić urząd skarbowy na ten z zameldowania - nastepnie odebrać nagrodę na nowy adres/lotto zapłaci tam podatek a nastepnie #!$%@?ć do siebie wiedząc, że lokalni urzędnicy nie wiedzą o tym fakcie i nie pójdzie fama w miasto.

#eurojackpot #lotto
  • 4
@tenportaltodno: he, taką wygrana idziesz odebrać do Oddziału Lotto. Wygraną dostajesz potrąconą o 10% od razu. Nie dostaje się tego co jest napisane w tabeli na stronie. W Oddziale też dopiszą Cię do jakiegoś wykazu osób, które wygrały powyżej ilustracja tysięcy w trosce o panie pieniędzy czy terroryzm. W sumie samo Lotto będzie o Tobie dużo wiedziało, a dzięki temu może i więcej osób.
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: tak wiem ze do oddziału lotto.
ale jeśli wygrałem w szczecinie to mogę jechać do oddziału warszawskiego czy krakowskiego i tam to odebrać.
przelać na 20 kont i nie przychodzić do małego punktu tylko póżniej wszystko w wojewódzkim w strefie dla vip klientów.
ja zakładam ze mieszkasz w jakiś mieście 50 tys gdzie każdy zna każdego.

póżniej te 10 procent jest oddawane do urzedu skarbowego a to nie jest wybitna