Wpis z mikrobloga

Jaki komputer do gier kupić? Polecane zestawy komputerowe na styczeń 2021
Nowy rok, nowy Ty? A może nowy rok, nowy komputer? W drugim przypadku jesteśmy w stanie pomóc! Mimo, że 1 stycznia wiele osób nadal dochodzi do siebie, to my mamy dla Was kolejną odsłonę polecanych zestawów komputerowych. Bez różnicy czy macie do wydania 1000 czy 13 000 złotych! Dodatkowo znajdziecie u nas kod na montaż i wysyłkę za 1 zł, a przy okazji doradzamy też przy wyborze klawiatury, myszki, monitora czy obudowy. Zaciekawieni? Wystarczy wejść tutaj i wybrać interesujący Was zakres cenowy:

https://www.purepc.pl/jaki-komputer-do-gier-kupic-polecane-zestawy-komputerowe-na-styczen-2021-gotowe-konfiguracje-w-roznych-cenach

W razie pytań i wątpliwości zawsze chętnie doradzimy.

#purepc #komputery #technologia #pcmasterrace
PurePC_pl - Jaki komputer do gier kupić? Polecane zestawy komputerowe na styczeń 2021...

źródło: comment_1609527501Vb3axMMaTWgh7Wmmx1ckRk.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: Standardowo parę ogłoszeń parafialnych:

1. Koniec roku to sporo zawirowań, remanenty, urlopy handlowców itp., więc podzespoły mogą chwilowo znikać z oferty i następnie pojawiać się ponownie, a ceny skakać jak pijana żaba. Nic tutaj nie poradzimy, dzisiaj 3 razy korygowaliśmy niektóre pozycje. Wybaczcie jak czegoś za 5 minut już nie będzie, ale z czasem powinna się sytuacja normować. Poza GPU.

2. Dostępność GPU okazuje się niestety fatalna. Wszystko u NVIDII
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaczypawlak: Kupilem w dniu premiery series X bez żadnego problemu, bez rezerwacji czy preordera.
I cyberpunk skończyłem już 2x.
Fakt, teraz chyba niedostępne są nowe konsole.
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: hejka, zawsze tak było z GPU po premierach? Nie śledziłem nigdy tego, jak wychodziła 1070 to po prostu poszedłęm do sklepu i ją kupiłem. Wiem, że covid i inne #!$%@?-muje się nakładają. Weźcie wyciągnijcie szklaną kulę i powiedzcie kiedy może się to uspokoić jakkolwiek. Marzec? Później?
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: Tak szczerze mówić to konsola wydaje się nie najgorszym wyborem jeśli się ją dorwie. Bo części PC drożeją, chyba tylko z wyjątkiem RAM i SSD.
Z miesiąc temu kupiłem rtx 3070 za 2800 zł - i miałem lekki niesmak, że może drogo ale nie chciałem czekać. Ja nie wiem ile trzeba będzie czekać na normalniejsze ceny. Do wiosny? Nie wiem jak nvidia sobie wyobraża wypuścić modele z większą ilości vram
  • Odpowiedz
@terr0r_dr0ne: Zależy jakim RTXem i w czym, ale zasadniczo - tak.

@Variv: Niestety, dostępność/ceny konsol też wcale nie jest najlepsza. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@grafixautozine: Dla części osób - tak, jest to rozwiązanie. Dla innych - zupełnie nieakceptowalna opcja (wydajność single core, pobór mocy, temperatury).
  • Odpowiedz
@LM317K:

1. Koniec roku to sporo zawirowań, remanenty, urlopy handlowców itp., więc podzespoły mogą chwilowo znikać z oferty i następnie pojawiać się ponownie, a ceny skakać jak pijana żaba. Nic tutaj nie poradzimy, dzisiaj 3 razy korygowaliśmy niektóre pozycje. Wybaczcie jak czegoś za 5 minut już nie będzie, ale z czasem powinna się sytuacja normować. Poza GPU.
  • Odpowiedz