Wpis z mikrobloga

@Pershing666: Jesli w najblizszym czasie nie wleci jakis film z zyczeniami dla stalego elektoratu to moim zdaniem bedzie to mega slabe zachowanie. Na pare min zyczen to chyba czas by sie znalazl ;)
A co do HDS'a to mam pewna stoja teorie, ktora kiedys tu opisalem. A moze spontaniczna zbiorka od elektoratu na HDS'a nie byla taka spontaniczna? Moze ktos sprytnie podpuscil elektorat a dalej juz poszlo lawinowo? ;)

Pozdrawiam w
@MikeOctane: oczywista oczywistość, stękasz coś na filmie, że Ci się przyda, zakładasz konto albo kogoś znajomego podpuszczasz aby nie wyglądało, że konto założono dwa dni temu aby zaszczepili taką myśl w komentarzach i dalej samo leci, tylko debil uwierzy w teorię, że ktoś z widzów wpadł na taki genialny pomysł aby zbiórkę założyć dla faceta któremu się powodzi i ma dobry hajs z youtube - BO MA ZASŁUGI I FAJNE FILMY
@astri:
Nie pamietam w którym filmie, ale mowil ze za to ze pokazuje na filmach Coca Cole i ja zachwala ma rocznie 50 tys za reklame. Teraz juz sponsor sie wycofal wiec juz Colki nie pije ze niby mu szkodzi.
@Pershing666: oglądam go 3 lata i nigdy nie mówił o takim dealu a wręcz przeciwnie mówił, że nie jego pierwszą współpracą była ta z Farysem. Ja osobiście uważam, że jest nierealne aby miał deal z Cola bo jest pewna osoba na yt która tankuje cole ostro i sugeruje nawet aby zrobili u niego lokowanie a liczbę subów ma znacznie większą niż Ukasz i minimum 200/300k wyświetleń na odcinkach
@Pershing666: U niego ta nawet PoloCocta by się odpłatnie nie reklamowała :), jeżeli coś takiego mówił to pewnie dla podpuszczenia. Faktycznie robił co mógł aby go zauważyli lecz nie wypaliło (nie wystarczy mieć trochę wyświetleń w których powtarzasz słowo klucz po X razy aby jakiś prosty algorytm to w statystykach wykazał. Korporacje posiadają rozbudowane laboratoria analityczne i wiedzą ile mogą na danym źródle "zarobić". Przychód nawet 50tys klientów to jest pici