Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jubei: tak jak na PS5, tylko telefon jest obsługiwany
jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
trochę tak ale przy okazji spaliłam kalorie XD polecam grę mocno, na dodatek za 15 zł miesięcznie jest dostęp do 750 piosenek na dodatek do 40 obecnych w grze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
tylko mam 6,99 cala i ręka boli po dłuższym czasie XD

@Avil: ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A tak serio, to może też zobaczę. Faktycznie tania ta subskrypcja.
@Avil dzisiaj wpadłem na ten sam pomysł z just dance :D możesz mi powiedzieć czy jak kupię grę na stadia za 170zl to muszę mieć aktywna ciągle subskrybcje płatna żeby grać? Bo do samego zakupu chyba pro jest wymagane ale co jak się skończy? No i tam jest tylko 40piosenek i trzeba i tak jd unlimited kupować?
edit:
dobra doczytałem ale ciężko mu uwierzyć że 166zł daje tylko 40utworów D: jaki w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomek0931: nie trzeba, jak Pro wygaśnie to gra z ceną dla Pro zostaje na Twoim koncie i możesz normalnie w nią grać. Tak, jest 40 piosenek a jak dokupisz Unlimited to masz około 700 kolejnych. Nikt nie powiedział że trzeba mieć Unlimited, na Wii gra była wydawana właśnie tak bez opcji zakupu Unlimited. Aleee żeby z niego skorzystać musisz mieć jakąkolwiek podstawkę pod to. Może być też 2020 za 60 zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikorrr: no to nie jest symulator tańca, od tego masz Dance Central na Kinecta. To gra do dobrej zabawy i się sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)