Wpis z mikrobloga

Jakie są obecnie najwydajniejsze, tzn. niezacinające się telefony? Korzystam głównie z internetu, ale potrafię mieć otwartych ponad 20 zakładek, do tego mapy google, youtube, jakiś pdf. Mój LG G6 przy takim obciążeniu nie daje rady... Dobrze by było, gdyby parę lat na takich obrotach posłużył, a nie rok-dwa.

Oczywiście mówimy o racjonalnych pieniądzach za flagowce, a nie jakies unikatowe egzemplarze za 10k...

#oneplus ? #samsung ? #iphone ? #xiaomi ?

#telefony #smartfon
  • 14
@tutifruti: Mam iPhone 7plus, kupiłem jakieś 3 mce po premierze do tej pory działa tak samo dobrze jak na początku. Z początkiem roku wymienił tylko baterie, chyba bardziej dla spokoju i wewnętrznej potrzeby porządku niż z racji rzeczywistego spadku wydajności
@tutifruti: gdy weszli na rynek z hasłem "flagship killer" pomyślałam to jest to - wtedy miałam samsunga i mocno się przegrzewal, bateria leciała na łeb na szyje, a tel miał może z kilka miesięcy.
Jedynka służyła mi 4 lata, potem mojej siostrze, a teraz ma ja mój tato. Żadnych problemów.
Lubie ten system (zwłaszcza jak był cyanogen... Rip), nie mam problemów , podoba mi się design.
@tutifruti Co do Samsungów to moim zdaniem lepiej poczekać na nową generację. Obecne dwudziestki w wersji europejskiej są na Exynosie 990, które w porównaniu do wersji na Snapdragonie (dostępnej w USA) wypadają trochę gorzej. Widać to np. w czasie pracy na baterii i nagrzewaniu się. Wyjątkiem jest S20 FE 5G