Wpis z mikrobloga

  • 2
@Igielny z Łodzi co prawda nie jestem, ale moja żona jest z tego cudownego miasta. Twierdzi, że wyprowadzka stamtąd to najlepsza decyzja w życiu. Na początku nie była przekonana do przeprowadzki, ale ja postawiłem na swoim - mieszkać w Łodzi nie będę. Za każdym razem jak jadę tam do teściów to #!$%@? się na samą myśl "łódź" :D mam nadzieję że wystarczy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Igielny a tak serio, miasto jak każde inne, ma pewnie jakieś swoje plusy (np. blisko wawy), ale mnie nie przekonuje, dziurawe drogi i wszechobecny syf :D
  • Odpowiedz
  • 3
@michalec
@Gumbas no właśnie jak oglądałem nawet jakieś filmy na YT dot. Łodzi, czy czytałem artykuły to miasto zmienia się na plus wg autorów. :D Nawet sama kwestia nowoczesnego dworca, czy teraz budowy tunelu świadczy o potencjalnym rozwoju miasta.
  • Odpowiedz
@Igielny: chyba zależy skąd się przeprowadzasz, jak z mniejszej miejscowści to może być spoko. Mieszkam tu od urodzenia i mam mieszane uczucia, miasto się zmienia na lepsse ale wg mnie fajniej jest w Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie a ostatnio nawet zapałałam sympatia do Warszawy, pozwiedzałam ją trochę i jest ładnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sansiwiera funkcjonuję między Katowicami i Gliwicami.

Chociaż też zawsze mysląc o tym mieście przypomina mi się kwestia z filmu Pazury: "Na wygnaniu w mieście Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi." xD
  • Odpowiedz
@Igielny od urodzenia :D co prawda głównie na obrzeżach miasta, no ale do liceum i na studia jeździłam do centrum, ostatnio też trochę częściej jeżdżę.
Ogólnie bardzo lubię klimat Łodzi, są miejsca obskurne (jak z resztą wszędzie), ale mnóstwo miejsc jest bardzo ładnych i na prawdę z roku na rok się Łódź zmienia na lepsze. Jakiś czas nie bywałam w centrum, bo jak jadę do pracy to omijam, ale jak w końcu
  • Odpowiedz
@Igielny: Przyjechałem do Łodzi na studia z przypadku jakieś 7 lat temu i uważam, że to jedna z lepszych decyzji, jakbym miał dość to bym pewnie uciekał, ale kasę dostałem znacznie lepszą niż w takim Krakowie, a jednak taki metr tańszy, bilet tańszy, ludzie jakoś lepsi, no i jednak lepiej mi się tu żyje :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Igielny: Ludzie są tutaj bardzo spoko. Mam wrażenie że nie mają takiego "kjja w dupie" jak w niektórych miastach. Poznałem tutaj wielu świetnych ludzi. Wśród nich przyjaźnie na całe życie. Zależy też co jest ważne dla Ciebie. Ja np. nie miałem problemu ze znalezieniem pracy, chociaż ukończyłem typowy gównokierunek. Domyślam się że w Warszawie czy Wrocławiu jest łatwiej, ale w Łodzi jest ok. A co do stereotypów odnośnie patologii, przez te
  • Odpowiedz