Wpis z mikrobloga

Dobra. Wczoraj poszło trochę w DSG jak było chyba po 0.9. Ustawiłem sprzedaż na 1.10 i wciągnęło wszystko. To bul znak, żeby zainwestować więcej. Kupiłem więc za 1.15 i ładnie weszło na 1.29.
Dziś dużo ulicy w to wejdzie więc polowe sprzedam pod koniec dnia xD Pamiętajcie że z penny to jest tak, ze można zarobić ale szybko trzeba wyjść. Trochę jak piramida. Tylko niektóre stocki mają przyszłość. DSG NIE.

Problem z tym że 212 ma laga często i nie sprzedaje/kupuje akcji :/

Dodałem 5k i lecimy. Dziś z 20k na penny pójdzie.
#ferrariwykop #gielda
zouzosi - Dobra. Wczoraj poszło trochę w DSG jak było chyba po 0.9. Ustawiłem sprzeda...

źródło: comment_1609416055EKCKpHxeGTEznJffKwzoEX.jpg

Pobierz
  • 13
@zouzosi: Mirku taguj #pennystock szybciej się wyszukuje takie śmieciowe akcje i nie spakujemy wtedy głównego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No dzisiaj spadek pewnie będzie na dzień dobry, ale potem może odbić i na to liczę, ale na chwile obecna po jaja władowany jestem w # GAXY
@gos4k: poza #!$%@?ą opinią w branży? Nie, żadnych XD

Porównaj sobie ofertę 212 z ofertą takich brokerów jak Saxo, Lynx, Interactive Brokers czy chociażby pod biedy naszego polskiego XTB. Jeżeli nie dostrzegasz różnic to najwyraźniej jesteś docelowym klientem takich wynalazków jak 212 czy eToro ( ͡° ͜ʖ ͡°)