Wpis z mikrobloga

#pomocy #szukamfilmu #anime #vhs
Hej mirki potrzebuje pomocy. Miałem kiedyś za dzieciaka vhs z jakims (bodajże) anime lub europejska produkcja. Jedyne co pamietam, to ze opowiadała historie o jakichś czarnych postaciach chyba na innej planecie i chyba jakieś dziwne zwierze było. Z tego co pamietam to nie była jakaś szczególnie szybka akcja bardziej spokojniejszy film animowany. Dzięki za sugestie
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@young_fifi: Niestety to nie to. Chyba jednak skłaniałbym się ku produkcji europejskiej. Postacie były rysowane ale tło z tego co kojarzę już było namalowane na płótnie. Postacie czarne. #!$%@? wie o co tam chodziło. Oglądałem za dzieciaka pare razy ale nie potrafiłem skminic fabuły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@young_fifi: @kinasato: z tego co kojarzę to same postacie ani jednego słowa nie mówią przez cały film. Okładka vhs była przeważająco niebieska z tymi czarnymi postaciami właśnie. A na tyle kwadraciki z fragmentami. I tymi cyckami
  • Odpowiedz
@Fr0g6ster: Dobra, jedyny znany film jaki przychodzi mi do głowy to Angel's Egg - https://myanimelist.net/anime/885/Tenshi_no_Tamago ; Możesz na cda sprawdzić fragmenty, czy to jest to co masz na myśli. Zgadza się, że jest niebieskie, przede wszystkim postacie nie mówią prawie wcale (choć są nieliczne fragmenty). Postacie nie są czarne - masz dwie postacie - dziewczynkę, która jest biała i chłopca o czarnej karnacji i białych włosach. Jest trochę fragmentów, gdzie są
  • Odpowiedz
  • 0
@young_fifi: Ok dzięki za pomoc, ale to nie to. Będę musiał znaleźć vhs jak rodzinka nie wyrzuciła. Skłaniałbym się jednak ku produkcji nie japońskiej. Sama bajka klimatem nawiązuje bardziej do francuskiej fantastic planet.
  • Odpowiedz