Wpis z mikrobloga

@rybak17 (Wiem, że słabe do grania. Bardziej do takiej rekreacyjnej rozrywki bo klawiatury i myszki po kablu nie chce mi się podłączać.)

@Prophet1111 Dzięki za odpowiedzi. Wczoraj kupiłem zestaw i nie mam pojęcia jak przyłączyć mysz i klawiaturę do jednego nadajnika. Działają na dwóch oddzielnych. Pomożecie?
@rybak17: Tak jak piszę - mam sparowany na laptopie, odłączam (nie przełączam kanałów), podłączam do xboxa i nie działa.

Spróbuję jeszcze raz dzisiaj, bo czasem fajnie by było mieć mysz z klawiaturą (w strzelanki na padzie jestem noga).
@Prophet1111
@rybak17 Obawiam się, że może po prostu nie działać. Wcześniej już próbowałem na innej myszce (która działała z każdym sprzętem bez kombinacji - podłączasz nadajnik pod USB o działa) i niestety nawet nadajnik USB się nie świecił tak jakby xbox mu wcale zasilania nie dawał. @Prophet1111 Tak czy siak, jak Ci się uda to pisz ;)
@rybak17: @Victoremque: Kurde faktycznie coś musiałem robić źle, bo teraz spróbowałem znowu i zadziałało. Odpaliłem Gearsy 5 nawet, żeby sprawdzić i wszystko śmiga bez problemu (nawet interfejs zmienia się na "klawiaturowy" a nie "padowy").

@Victoremque: Podłącz sobie ten Unifying do kompa, w Logitech Options kliknij "Dodaj urządzenie" -> Dodaj urządzenie Unifying.
Przełącz klawiaturę na kanał 3 (np.), wyłącz i włącz (wg instrukcji na ekranie) i masz ją połączoną przez