Wpis z mikrobloga

Witam, właśnie zastanawiam się jaką wersje sobie kupić Skyrim Legendary Edition (Oldrim), czy Special Edition. Z tego co wiem, to SE, ma 64 bitowe wsparcie, lepszą grafe, mniej modów, ale za to te w lepszej jakości są przekonwertowane na SE, wiec majac ta wersje dużo bym nie stracił na modach. Za to na SE są jeszcze płatne mody, nie wiem jak dużo kosztują, czy ktoś ma stronkę? Czy ktoś zna sie na cenach? SE ma na wyłączność mod Skyrim Together (Mod na multiplayer)... Czy może walić to i kupić LE, graficznie mozna tez modami podrobić, ale te nowsze mody to nie wiem czy beda wspieraly, np. Skywind czy Skyblivion.
#gry #rpg #skyrim

Którą wersje kupić.

  • Skyrim: Legendary Edition 19.1% (9)
  • Skyrim: Special Edition 80.9% (38)

Oddanych głosów: 47

  • 5
  • Odpowiedz
@ShaktiSS:

mniej modów

Z tym mniej modów to też tak nie patrz, bo część z nich to jakieś animu guwno albo inne nude mody dla spermiarzy, większe modyfikacje wspierane są w większości obecnie tylko na SE.

Za to na SE są jeszcze płatne mody, nie wiem jak dużo kosztują, czy ktoś
  • Odpowiedz
@Technokrator: Niby Requiem nie ma, ale... Na redicie czytałem, że nawet to ludzie przekonwertowali. Kurcze, ten Beyond Skyrim, to ma dać cały kontynent Tamriel? Nie wiem, ale takie duże przedsiewziecie chyba jebnie xD
  • Odpowiedz
@ShaktiSS: Na Beyond Skyrim to bym tak szybko nie liczył. Oni to mają też zamiar wydawać w częściach, więc najbliżej do wydania śledząc ich reddita są Atmora i Roscrea, reszta, tj. Morrowind, Cyrodiil i kolejne większe krainy to jeszcze lata czekania, o ile w ogóle wydadzą xD
  • Odpowiedz