Wpis z mikrobloga

@tookey Właśnie wbita 12! :)

Czwarte podejście, 3 razy umarłem w 3 chamberze (w sumie to zmarł mi DPS i stwierdziłem że nie ma sensu dalej grać).
Bardzo się bałem tej 12 ale jednak jakoś poszło :D (Chociaż tylko 3* łącznie).
W sumie to piąte, bo za pierwszym miałem zmienionego Zhongliego z Benettem miejscami, i zobaczyłem że w drugim teamie jednak brakuje kogoś z pyro.

Team:
1) Venti - Diona - Klee - Zhongli (nie mogę się doczekać jego boosta)
2) Mona - Qiqi - Keqing - Benett (o dziwo lepszy zespół. Mam keqing napakowaną niczym Pudzian za najlepszych dni :D, 25k dmg jeden charged attack)

#genshinimpact
Mr_Lewy - @tookey Właśnie wbita 12! :)

Czwarte podejście, 3 razy umarłem w 3 chamb...

źródło: comment_1609335295WgMuUQcqBycVA4YIYe9hlW.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_Lewy: oo no to łatwo poszło. No to teraz masz wyzwanie zrobić 6* :P ja zrobiłem 5 (2,3,0) i coś nie mogę zdążyć na 1 piętrze zrobić tych 3 gwiazdek.
Zazdro, że masz Klee. Ona robi robotę na 12 piętrze (tak samo jak Diluc, chociaż ona mocniejsza)

Mocną masz Keqing. Moja z charged bije po ok. 13k.
  • Odpowiedz
@tookey: Akurat nie potrafię grać Klee ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do tej pory myślałem że dobrze sobie radzę w gierki ale chyba się starzeję ¯\_(ツ)_/¯
Bardzo łatwo nią padam, dodatkowo żeby wykręcać nią dobry dps trzeba wiedzieć kiedy przerwać animację ataku. O ile poza walką idzie mi to dobrze, tak w jej trakcie kompletnie się gubię.

Tak! Miałem szczęście i zaraz po niej zdobyłem Aquila Favonia (zarówno Keq jak i miecz na 90 lv). Artefakty to Bloodstained + Gladiator. Gram nią pod physical damage. Więc do tych 25k zazwyczaj dochodzi bonus - zmniejszenie physical res od superconduct o 40% i niedługo 20% od Zhongliego (miejmy nadzieję że to wprowadzą) więc na końcu obrażenia są dużo większe niż te 25k.

Starałem się grać innymi postaciami ale jednak chyba zostanę przy niej. Chyba że bardzo siądzie mi Xiao na którego poluję (moją drugą bronią 5* jest Primordial Jade Winged-Spear
  • Odpowiedz