Wpis z mikrobloga

Hej Miraski i Mirabelki,

Zastanawiam się nad zmianą telefonu z Xiaomi mi9t na używkę Samsunga S10.

Mi 9t mam od roku, zakupiony nowy w sklepie. Działa jeszcze zadowalająco, jednakże jestem fanem szajsunga i One UI zawsze mi bardziej pasował.
S10 i Mi9t mają to co mi się najbardziej podoba: duże ekrany, prawie na cały przedni panel i czytnik linii w ekranie. Plusem mi jest brak obiektywu w ekranie, ale to oczko w Samsungu jakoś bym przeżył.

Warto wymieniać? Samsung byłby ex flagowcem, więc nawet roczny sprzęt powinien trzymać się naprawdę nieźle, mając na uwadze że ludzie tych flagowcow używają po 3+ lat. Jakieś znane problemy które wychodzą po czasie? Xiaomi sprzętowo się trzyma, MIUI jest takie se i trzeba często restartować telefon bo zaczynają animacje przycinać.

#samsungs10 #samsung #xiaomi #mi9t #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
@JanushTDI Posiadam Galaxy S10 i dla mnie bolączką jest bateria, ale widzę że w mi 9T też szału nie ma 3400 mAh w S10 vs 4000 mAh w mi 9T. Poza baterią telefon petarda, jestem z niego zadowolony
Telefonu w ogóle nie restartuje, restart następuje tylko wtedy gdy padnie mi bateria ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sztandarsky Właśnie też pamiętam jak w budżetowym J3 z 2017 też wszystko jakoś tam się kulało bez potrzeby restartów. Miałem wrażenie że w szajsungu wszystko po prostu działa, na początku ustawiam sobie co tam chce i przez resztę życia telefonu nic nie musiałem ruszać. MIUI lubi rzucić jakimś wyzwaniem od czasu do czasu.

A to oczko aparatu nie przeszkadza za bardzo? Szybko idzie się do niego przyzwyczaić? Zadowolony jesteś z jakości zdjęć
  • Odpowiedz