Wpis z mikrobloga

będzie zazdrościła mojej przyszłej dziewczynie


@Mejukudivad: Nie będzie zazdrościła i nie tylko dlatego, że nie będziesz miał dziewczyny. Ona chce jedynie w według niej miły sposób dać ci do zrozumienia, że nie traktuje cię jako potencjalnego partnera, czyli że czegoś ci brakuje lub coś z tobą jest nie tak.
  • Odpowiedz
Nie będzie zazdrościła i nie tylko dlatego, że nie będziesz miał dziewczyny. Ona chce jedynie w według niej miły sposób dać ci do zrozumienia, że nie traktuje cię jako potencjalnego partnera, czyli że czegoś ci brakuje lub coś z tobą jest nie tak


@Sonnenschutzsysteme: seriooo? Ja bym napisała coś takiego tylko do kogoś kto mi się podoba. Możesz napisać skąd te wnioski? Dla mnie to nie ma sensu - inne
  • Odpowiedz
seriooo? Ja bym napisała coś takiego tylko do kogoś kto mi się podoba. Możesz napisać skąd te wnioski? Dla mnie to nie ma sensu - inne teksty się mówi jak ktoś się komuś nie podoba.


@Bellie: Myślę, że to po prostu z doświadczenia. Zwroty takie jak "Chciałabym mieć takiego chłopaka jak Ty" lub "Będę zazdrościć Twojej dziewczynie" to w większości przypadków (jak widać jesteś wyjątkiem) grzeczne powiedzenie komuś, że Ci
  • Odpowiedz
Ja bym napisała coś takiego tylko do kogoś kto mi się podoba.


@Bellie: Nie traktuje jako potencjalnego partnera, a nie koniecznie się nie podoba, choć w większości przypadków wyjdzie na to samo. Czytaj uważniej.
  • Odpowiedz
@Sonnenschutzsysteme: czyli rozumiem, że ty byś coś takiego napisał do laski, którą nawet jak Ci się podoba to nie masz zamiaru z nią być? Bo dla mnie to znaczy totalnie odwrotnie, a ty mu dajesz rady jakby to było w 100% jednoznaczne, no a widać, że różni ludzie to różnie rozumieją.
  • Odpowiedz
dajesz rady jakby to było w 100% jednoznaczne


@Bellie: Bo to jest jednoznaczne.

różni ludzie to różnie rozumieją.

Ale nie kobiety, w sumie to was można traktować "hivemind", bo różnice między wami są tak minimalne że aż śmieszne. Prawie w 100% lubicie ten sam typ faceta, ten sam sposób spędzania czasu wolnego, tak samo się ubieracie itp itd.
  • Odpowiedz