Wpis z mikrobloga

@mohawk no w sumie niedziwne, sam przez cyberpunka zainteresowałem się ta usługa, i działa zaskakująco dobrze. Chociaż nie mam ochoty czekania do 2 w nocy żeby być w 300 osobowej kolejce, ale z drugiej strony nie piwnicze i przez następne pół roku mogę w ogóle nie grać albo nie mieć dostępu do stałego łącza
@TadzioNorek: no to ustawiasz sie w nowej kolejce i albo cie polaczy za 10 sekund albo czekasz na swoją kolej, bo na platnej tez są kolejki zalezy jaka pora dnia/nocy, ja teraz nie uzywam gf now jak cos to inni roznie pisali ostatnio że i na platnym czekają w kolejce
@mohawk ee to moim zdaniem i tak dobrze, myślałem że po sesji są ograniczenia. Zależy też jaka kolejka bo do 30 osób to kwestia 5-10 minut, a chyba tyle można poświęcić po 6 godzinnym maratonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TadzioNorek: Ja nigdy nie czekałem. Konto można spokojnie dzielić, ale nie można grać jednocześnie, przynajmniej w tą sama grę. Jak spróbujesz odpalić to wrzuca Cię do rozgrywki tej drugiej osoby.
@ninor e to chyba się skuszę, dzisiaj byłem cały dzień zajęty, odpaliłem około 14 kolejkę, patrzę teraz i jestem 21 oczekujący ( ͡º ͜ʖ͡º) jak można dzielić to w sumie profit, po 60 zł na pół roku
@ninor ja mam prędkość neta 20mbps, i chodzi mimo tego naprawdę dobrze. Tylko ja też jakimś wymagającym graczem nie jestem, mam 720p i przyzwoite fpsy i jestem zadowolony. Jak wygląda kwestia przydzielania sprzętu? zależnie jaka grę odpalę czy po wykupieniu płatnej opcji będę miał lepszy sprzęt?