Wpis z mikrobloga

@micelangeloB: @n_____S: z tego co zauważyłem to wersja bez logo na włączniku ma minimalnie cieplejszy kolor snopu światła - co IMO jest plusem. Skąd zamawiałeś? Znajomy z banggooda i dostał bez króliczka.
  • Odpowiedz
@micelangeloB: na dniach powinna dojechać do mnie lampka z tej aukcji, porównam do zamawianego z oficjalnego sklepu (ponad rok temu) egzemplarza i dam znać jak znajdę jakieś różnice.
  • Odpowiedz
@micelangeloB: przed chwilą dorwałem i albo to oryginał zmieniony na produkcji przez rok albo bardzo dobra podróbka. Parę zmian: minimalnie niektóre kąty w obudowie, cieplejszy kolor diody, bardziej matowy odbłyśnik, inny włącznik i nadruk z przodu, trochę dłuższe sprężyny w środku (a to mogło się zmienić bo zgłaszałem że te oryginalne są lekko za krótkie na 18650). Ogólnie jestem b. zadowolony z cieplejszej barwy światła - na mokre warunki dużo lepsze
  • Odpowiedz
@dymel: Może jakiś upgrade był. Ja na razie wziąłem na pieszą wędrówkę i też daje radę. Świeci dużo mocniej niż bocialarka. Teraz nawet się cieszę, że stara umarła bo pewnie bym się na tą nie zdecydował.
  • Odpowiedz