Wpis z mikrobloga

@kodiwpigulce_pl: Fajna wtyka (FanFilm) jednak ma 2 problemy:
1. nie wiem jak zarządzać pobieraniem (podgląd %, odtwarzanie)
2. nie wiem gdzie ustawić bufor (chyba nie ma takiej opcji):/

Już wyjaśniam. Na Ei2Playerze możesz pobierać i po pobraniu n.p. 20% włączyć odtwarzanie i wtedy pobiera i odtwarza równocześnie, no i jest bufor (w nocy mogę oglądać bez pobierania). Sprawdza się to przy kiepskim necie jaki posiadam (wolny i często zrywa (LTE)).
  • Odpowiedz
@ForceMajeure do zarządzania buforem mozesz uzyc wtyczki ez maintenance z naszegicrepozyrorium tam chyba jest opisane co i jak. Buffor jest w pamięci RAM wiec w zależności od urządzenia powinno się stosować wartości proponowane przez wtyczke. Nie lepiej będzie Ci pobierac przez fanfilm?
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: A i co do pobierania w FunFilm, czy ogólnie w KODI to przydała by się wtyczka do zarządzania pobieraniem t.j. przerwanie, pauza, ilość jednoczesnych pobrań, kolejka - wszystko to oprócz pauzy ma E2iPlayer i jest to wygodne:)
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: nie da rady - po ustawieniu bufora na 1GB z hakiem (wielkość zaproponowana przez ez maintenance) też "czkawka" tylko w dłuższych odstępach( ͡° ʖ̯ ͡°) a odczekałem ok. 20min. przed odtworzeniem t.j. odpauzowaniem.
  • Odpowiedz