Wpis z mikrobloga

@antypatol: Szkoda, ze mohaa padlo, ja bym pewnie do dzisiaj gral, mial byc remake robiony przez non-profit ludzi, ale sie zesralo z tego co pamietam... Cheaty zniszczyly ta piekna gre, pamietam do dzis jak szkole zarywalem, zeby cwiczyc rzucanie granatow na przymiarki w kazde mozliwe najszczesciej oblegane spoty, ahh, damnit, @Megawonsz_dziewienc niech Cie kule bija z tym nostalgicznym postem xD
  • Odpowiedz
@antypatol: To nie z noobkami, jak widzisz na moim SS bylismy z chlopakami top w EU i zawsze top w PL, granaty dobre to podstawa ;) pamietam, ze mielismy nawet dla nowo przychodzacych screeny z konkretnymi rzutami, ktorych musieli sie nauczyc przychodzac - stajesz patrzac w dol na ta kropke z ustawieniami grafy na low, potem dajesz max w prawo az do sciany, biegniesz do przodu do ramy okna, celujesz
  • Odpowiedz
@antypatol: A FearFactory to oszukance, bo wiedzieli duzo wczesniej od wszystkich co znaczy granie na "selfa" czyli na lewej wychylce kierujac myszke w prawa strone mogles widziec lewa strona ekranu ale byles niezauwazalny, oni sie wczesniej nazywali SharpShooters xD
  • Odpowiedz
@KlapekApokalipsy: no u nas tez screeny byly bo punkty na mapie rozne byly i trzeba bylo celownikiem patrzyc gdzies i np jak mowisz albo z biegu wyskoczyc rzucic albo stojac :D jaja z tym byly, dobre to bylo na kamperow bo niektore lokalizacje mozna bylo obrzycac w miejsca gdzie na pewno ktos stoi.
  • Odpowiedz
@Jahcob: Dzięki za listę serwerów, jutro przetestuje u siebie:) jak to się teraz odpala? Przez console w grze? Btw jakieś antyczity są czy wolna amerykanka?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyslexia: odpala się normalnie Multiplayer, IP adres i jedziesz.
Dużo serwerów wymaga alphamaca ale jak nie będziesz za dobrze grał to się nie dowala.
Jak będziesz za dobrze grał to pewnie admini będą chcieli alfamaca albo zrobią Ci ss(na kilku serwerach to mogę być ja xD).
Ale zazwyczaj wchodzisz i grasz.
Aaaa i od razu przygotuj się na duże ilości muslimow xD ale napiszesz #!$%@? i już jesteś spoko xD
  • Odpowiedz
@Jahcob: Wypakowałem, uruchomiłem z pliku exe. Działa ale coś z myszką/kursorem jest nie tak jak trzeba - znasz rozwiązanie? Nie mogę się poruszać po menu głównym, tak jakiś dziwnie przeskakuje
  • Odpowiedz