Wpis z mikrobloga

Od ilu centymetrów zaczyna się duży penis? Proszę o opinie ekspertów z zakresu seksuologii. Słyszałem, że na tym portalu znajdę wielu ekspertów mających ogromną wiedzę na temat wojen, epidemiologii, programowania, prowadzenia działalności gospodarczej i medycyny jednocześnie.
  • 17
  • Odpowiedz
  • 3
@Ezev wykopowi eksperci powiedzą Ci, ze na rozjechane p0lki nawet murzyńska pała bedzie mała. Musisz się cyrylicy nauczyć bracie i dopiero wtedy z takim pytaniem wyskakiwać.
  • Odpowiedz
@Ezev: To zależy.
Jeśli weźmiemy pod uwagę sytuację, że po pijaku ktoś cię pekluje a ty nie jesteś w stanie nic zrobić to nawet te 12 centymetrów może wydawać się potworem.
A jak jesteś rozklekotaną studentką politologii po Erasmusie to 22 centy będą niewystarczające.
  • Odpowiedz
@Ezev:

Słyszałem, że na tym portalu znajdę wielu ekspertów mających ogromną wiedzę na temat wojen, epidemiologii, programowania, prowadzenia działalności gospodarczej i medycyny jednocześnie.


To prawda, tylko nie wojen, tylko Hitlera, nie epidemiologii, tylko teorii spiskowych, nie programowania, tylko grania w gry, nie prowadzenia działalności gospodarczej, tylko pisania zarzutek i nie medycyny, tylko filmików z żółtymi napisami. Reszta się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ezev: wg mnie od 15. Przy czym, jest to długość mierzona, która uwzględnia krzywiznę (wiadomo, że w rzucie pionowym lub poziomym długość będzie najczęściej mniejsza, stojący jak od linijki narząd to rzadkość, choć oczywiście się zdarza) i bez naciągania w stylu "wciskam sobie paluchy aż do talerza biodrowego żeby wyszło więcej". No i warto pamiętać o drugim atrybucie, czyli średnica - tytka choćby była długa, acz cienka, szału nie zrobi. A
  • Odpowiedz
@Ezev juz sie wypowiedzialem raz to mi 100 minusow dali,chyba mocno pieklo,na tym forum giwnazeria miala by problem z wymiana tarczy w kontowce a dla niektorych wyzsze kwalifikacje to wozek widlowy,10 k zl to widzieli raz gdy z holandii wrocili wiecej juz nie pojechali
  • Odpowiedz