Wpis z mikrobloga

11 lat temu sprzedałem jak dureń swoją pierwszą #ps2 kupioną za pinionszki z komunii która była dla mnie największym skarbem dzieciństwa, parę lat wstecz miałem od kupla jeszcze wersję slim kupioną za kratę piwa ale siadł laser dosyć szybko i olałem sprawę, od jakiegoś roku polowałem na konsolę aby znowu popykać w tytuły które pożerały dawniej mega dużo czasu. Ale dostać ją w stanie dobrym lub bdb już nie takie łatwe jak się okazało. Pierwsze kroki do odpalenia choć odrobinę wspomnień z dawnych lat skierowałem do zakupienia kilku gier. Pół miesiąca temu udało mi się wreszcie upolować sentymentalną konsolkę w wersji Fat i to nie za duże siano. Nie ukrywam że jestem hepi z tego powodu i chciałem się tym z wami podzielić.
Wybaczcie że takie emocjonujące gówno wylałem we wpisie :/
Ps. Zdjęcie nie chciało się wkleić albo ciągle go obracało więc zrobiłem ss zdjęcia xD
#konsole #nostalgia #chwalesie
PeriodFromVaginax9 - 11 lat temu sprzedałem jak dureń swoją pierwszą #ps2 kupioną za ...

źródło: comment_16090817944uChZ6Awm57RfBGaXw1UqM.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
gran turismo 4

@FLAC: takie gry brzydko się starzeją. Prędzej jak Getaway, to wstecz Driver z jedynki. Piękna gra ciągle. W ogóle zaliczyć parking to już przywoływałem demony najróżniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i WWF Smackdown był taki bekowy, nie robią już takich gier.
i ten Mortal Kombat co Jaxem się biegało, obiektywnie słaba to była gra, ale wspominam fajnie
  • Odpowiedz
@RoyVice: e tam, niedawno odpaliłem i jak dla mnie ciągle trzyma bardzo dobry poziom graficznie - jak na PS2 oczywiście. Według mnie starzeje się dobrze.
  • Odpowiedz
W ogóle zaliczyć parking to już przywoływałem demony najróżniejsze


@RoyVice: Nie, jeżeli wiesz co masz robić. Największa trudność parkingu wynikała z tego, że trzeba było na ślepo szukać co trzeba zrobić bo nazwy z kartki niewiele mówiły, a potem tak dobrać kolejność żeby wyrobić się z czasem. Dziś każdy by w 30 sekund sprawdził na yt co trzeba zrobić i byłoby po misji ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeriodFromVaginax9: no i super. Jak lubisz takie retro klimaty to nawet dobrą kasę możesz z tego zrobić odkupując gry od ludzi, którzy nie są pasjonatami i im to zalega w domu. Ja na YouTube oglądam typka, który za śmieszne pieniądze kupuje retro gry i sprzedaje na eBay z potężnym profitem.
  • Odpowiedz