Wpis z mikrobloga

Jakiś healerek do solo gierczenia. Zastanawiam się nad monkiem/shamanem myślałem jeszcze nad dudu, ale wydaje mi się trudniejszy do ogarnięcia niż m/sh. Szaman tier S ponoć na SL, ale nie zamierzam jakoś specjalnie pushować mythiczków, czy raidować.
#worldofwarcraft

Jaki healerek na shadowlandsy

  • Monk 23.5% (8)
  • Shaman 76.5% (26)

Oddanych głosów: 34

  • 6
  • Odpowiedz
@Maneharno: Shaman to jest Turbo Klasa na Shadowlandy, yebany interrupt na 12s(?) cd, PURGE! ,aoe stun, chain heal sciagajacy stacki grievousa, BL, pure wtfomgzordon dps, totemz i wiele wiele innych

Nie chcesz pushowac wyzszych ale te nizsze sie bedzie przyjemniej grac.
  • Odpowiedz
@Maneharno Zawsze mnie te pytania zastanawiają. Po co się pytacie czym grać? Tak trudno zrobić postać, chwilę poklikac i stwierdzić, że gram tym albo nie? Jak nie scigasz się po world first to graj tym co Ci się podoba.
  • Odpowiedz
@wlodi0412 Ja zacząłem grać na 8.3 bfa w wowa balance druidem bo mi się podobał i gram nim do tej pory nie patrząc na to czy akurat jest w mecie. A jak jest to spoko, wbije trochę wyższego scora.
  • Odpowiedz
  • 2
@wlodi0412 bo poklikać to można w pasjansa, w Wowie niczego się nie dowiesz a zmiany są czasochłonne. Co ci da wiedza na low levelu gdzie nawet 1/10 zdolności nie użyjesz, potem gear, convenant, farmienie legendarki i myk 2 tygodnie w plecy bo się okazuję że twoja klasa jest bezużyteczna. Na BFA musiałem zmienić Frost DK na priesta bo się okazało że ani M+ ani na rajdy nie mam co liczyć, teraz
  • Odpowiedz
Jak nie scigasz się po world first to graj tym co Ci się podoba.


@wlodi0412: no spoko, szkoda, że żeby zapisać się na głupie M0 to ludzie mają wymagania żebyś był w gearze, który tam dropi, albo lepszym. Podobnie z klasą którą grasz

Tak trudno zrobić postać, chwilę poklikac


@wlodi0412: no poklikałem sobie w class trialu i z wszystkich supportów w grze, rozkminiam nad tymi dwoma
  • Odpowiedz
@Maneharno: Ludzie ktorzy maja wysokie wymagania na m0, przypuscmy ~180 ilvl ida tam tylko po 1 item i chca przebiec przez inste xd tak bylo zawsze. W wotlu pamietam pugi ktore gear score sprawdzaly xd to Blizzard dodal ilvl do character stats.
Jak w WoD pugowalem rajdy to to samo, szukalem grupy z najwyzszym ilvl, niektore szly lepiej niz moja gildia xD.

Odpowiedz jest jedna, grasz tankiem lub healerem i
  • Odpowiedz