Wpis z mikrobloga

@s-k-fantasyfactory: nie no, przy wynajmie moim zdaniem spadły. Już mam jakieś 5 mieszkań (co prawda szukam droższych niż poprzednio), ale jak wynajmowałam 3 lata temu to znalazłam dwa najgorsze w cenie do 1300 ze wszystkim jakie były akurat wtedy dostępne i nie były aż takie tragiczne, a teraz jest duużo więcej takich mieszkań, w oczywiście niskim standardzie. No i ogólnie robię statystyki - na rynek wywaliło prawie 2k mieszkań z wynajmu.
1500pln w Krakowie ze wszystkim.. jeżeli na coś trafisz to będzie to szkaradna kawalerka do 40m zaadaptowana na pałe w jakiejś suterenie


@s-k-fantasyfactory: za przeproszeniem, brzmi jak #!$%@? słoików którzy muszą mieszkać przy Ryneczku, żeby mieć blisko na "wydarzenia". Oczywiście, że mieszkanie będzie małe, chyba logiczne, że OP nie szuka apartamentu, więc nie widzę tu problemu.

@Bellie: Szybki rzut oka na gumtree i widzę sporo ofert w szeroko pojętej Hucie
@s-k-fantasyfactory: no i co? Ja mam Ci znaleźć? Może problemem jest to, że ty szukasz po pierwsze domu, po drugie bez mebli, a po trzecie z garażem? Oczekujesz dosyć niskiej ceny muszę Ci powiedzieć, bo sama kiedyś wynajmowałam pokój w takim domu i wiem od właściciela, że w zimie za ogrzanie (a temp. tam była ledwo 18-19 stopni) płacił 1000-1500 zł. A do tego jeszcze media i odstępne.
@s-k-fantasyfactory: na dom to jest niska cena. Tak jak mówię, policz sobie samo ogrzewanie. Ten koleś od którego wynajmowałam wtedy pokój to wychodził na tym interesie chyba na zero, albo mu zostawały wtedy kwoty na poziomie 200-500 zł z tego wynajmu - także biznes żaden. A ludzie chcą jeszcze zarobić.