Wpis z mikrobloga

@dziemujredbul: Kroplówka to nie wyrok, a zastrzyki? Co się stało, że jest gorzej? Mój pies ma 12 lat, wadę zastawki dwudzielnej, pękła mu struna ścięgnista ponad rok temu. Dostaje dużo tabletek a w maju przy badaniu wyszło, że nerki już siadają więc dostaje co drugi dzień kroplówkę. Przy leczeniu serca trzeba organizm odwadniać a nerek nawadniać. Mimo to, pies trzyma się spoko, jest radosny, chce się często bawić chociaż nie powinien,
@dziemujredbul: Mój też miał zapaść i problemy z oddychaniem. Trafił do komory tlenowej na dwie doby. Gdyby nie szybka reakcja to już by go nie było. Z Twoim faktycznie jest już gorzej - bardzo Ci współczuję ale jeśli to nie będzie konieczne to lepiej go nie męczyć tylko skrócić jego ból. Ja teoretycznie jestem przygotowany na to samo z moim natomiast już od roku cieszę się każdym dniem kiedy jeszcze jest
@tejotte Nie piszczy, nie warczy, nic.. Tylko sapie, dusi się raz mniej raz bardziej i słabiona siedzi, kiwajac się troszkę... Serce mi pęka, tyle lat ze mną,nie umiem się z tym pogodzić... Cieszę się twoim szczęściem za twojego psiaka. Dzięki bardzo za wsparcie .. Pozdrawiam.