Wpis z mikrobloga

Hej mirki pasjonaci #ornitologia wczoraj przyleciał do mnie na parapet taki oto ptaszek i od wczoraj od 15 ciagle tu siedzi. Myślałam, że zmókł i jak trochę przeschnie albo jak przestanie padać to sobie poleci. Ale nie. Dałam mu wody i słonecznika, ale nie wydaje się zainteresowany. Nie wiem w sumie czy coś mu jest czy nie. Pomijam fakt, że obsrał mi cały parapet ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy ktoś wie, co to za ptak? Myślałam, że to gołąb, ale teraz mi się wydaje, że jednak nie. I co właściwie mogę jeszcze zrobić, jeśli nie odleci? #kiciochpyta
niematakiegonumeru - Hej mirki pasjonaci #ornitologia wczoraj przyleciał do mnie na p...

źródło: comment_1608886901N3M9j3i8oYflrfu6TizOxX.jpg

Pobierz
  • 12
@niematakiegonumeru: Gołąb hodowlany. Wypuszcza się takie gołębie kilkaset kilometrów od domu, połowa wraca, połowa nie( ͡° ͜ʖ ͡°) Część robi sobie postoje tak jak u ciebie, odpocznie i odleci. Jeść mu nie dawaj, jedynie pić.
Gołębiarze są #!$%@?, nic na to nie poradzisz. Za gołębie zabiją wszystkie koty w okolicy, ale są szczęśliwi jak wywiozą gołębie #!$%@? daleko i połowa wróci a połowę zabiją drapieżniki.