Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 920
W sumie ten mem idealnie podsumowuje wszelkie spędy rodzinne w moim domu w czasach gdy byłem nastolatkiem. Najczęściej rodzice zapraszali ciotki/wujków/babcie i nikogo w mniej więcej moim wieku, a potem dziwili się, że wolę iść do siebie pograć czy poczytać niż siedzieć przy stole i słuchać smęcenia boomerów.
#heheszki #humorobrazkowy #polskiedomy #gimbynieznajo
L.....d - W sumie ten mem idealnie podsumowuje wszelkie spędy rodzinne w moim domu w ...

źródło: comment_1608734607cdDR4iyJKfLGbVXklVlEhG.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Lonesome_road: Ja mam podobnie o tyle, że jestem najmłodszy z kuzynostwa ale różnica wieku jest na tyle duża że ciężko się dogadać. W tym roku koronawirus i będzie wigilia tylko z najbliższą rodziną, najlepsze święta ever.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Koichi: tak, a o co chodzi? "Wszystkie potrawy spróbowane, prezenty rozdane, to właściwie już po Wigilii. To może po jednym na lepsze trawienie?" A potem to już z górki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
a mam podobnie o tyle, że jestem najmłodszy z kuzynostwa ale różnica wieku jest na tyle duża że ciężko się dogadać.


@TotalDisaster: Miałem podobnie. W pierwszy dzień świąt było przyjęcie u dziadków od strony mamy i tam było nas 5 wnuków, ja byłem najstarszy, potem 3 kuzynów o rok młodszych, oraz kuzynka 4 lata młodsza, więc w ich towarzystwie czułem się swobodnie. Natomiast w drugi dzień świąt, u babci od
  • Odpowiedz