Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh no i c**j, po zawodach, to koniec, przelała się czara goryczy. Ostatnie miesiące żyłem nadzieją, że dokonam poszerzenia żuchwy u ortodonty. Nadszedł wielki dzień i okazało się, że nie da się czegoś takiego zrobić. Jedyna opcja to implanty a wstyd bo będzie to widać, że z dnia na dzien taka zmiana. Pozostaje z mordą bez kompletnie żadnych facial features mimo niskiego poziomu tluszczu. Samopoczucie spada do ujemnych wartosci. Przynajmniej nie mam już tej złudnej nadziei. ( ཀ ʖ̯ ཀ)
#przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe329b54fbb67000ac1f1b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Eh no i c**j, po zawodach, to konie...

źródło: comment_16087294419Jwkas1EeVVRLYSLwVHmeu.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: witam w klubie, też przez to przechodziłem

@Waderra: nikt ci nie wrzuci expanderów, bo ty tak chcesz - musi być sensowny powód. Poza tym istnieje wyśmiewanie mężczyzn, jeśli robią coś w celu poprawy swojej urody, np. korzystanie z medycyny estetycznej. O dziwo słyszałem taką opinię od kobiety, a nie od mężczyzny. Nie dotyczyło to mnie, ale laska potem przyznała, że jakby typ nie był gruby, to by miała inne
@AnonimoweMirkoWyznania: To jeszcze matka Ci ma za to płacić? xDD Idź do pracy i sobie zarób. A póki co możesz zacząć od wypełniaczy żeby trochę szczękę poprawić, zamkniesz się w kilku stówach zamiast doić od matki kilkanaście tysięcy na swoją zachciankę.