Wpis z mikrobloga

Ja będę potrzebował jeszcze jaśniej, bo nadal jest to dla mnie niezrozumiałe.


@kinasato: Utrzymanie PLN to utrzymanie "niezaleznosci" od niemiec i francji, ale ze nasza gospadarka jest bardzo od nich zalezna to jest to tylko sztuczne i nabrac sie moze tylko jakis wyborca konfederacji. Na samym przewalutowaniu polska traci ogromne pieniadzie (i to nie sa stawki kantorowe). Dodatkowo przy wyjsciu z UE UK, zostaja tylko 2 dostatecznie duze kraje z wlasna
  • Odpowiedz
@Wedarn: euro pozwoliłoby na stałe rozliczenia. Obecnie zyski z eksportu są uzależnione od wachania kursu, eksport do Europy odpowiada za 230 mld euro w stosunku do 580 mld pkb polski. Prawie polowe.

Przyjęcie euro to prostsze rozliczenia, łatwiejsze planowania długofalowe dla przedsiębiorstw.
  • Odpowiedz
@Wedarn: Bitcoin mógłby o tyle wspomóc, że gdyby ludzie zarabiali by w bitcoinach, to zarabialiby ok. 86 tysięcy razy więcej. Nie ma co się #!$%@?ć w tańcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wedarn: Jeśli lewacy wymieniają złotówki po kursie 1:1 z euro to jestem lewakiem.
Równość dla kobiet!
Tfu mężczyźni! No chyba że murzyn, żyd, gej, albo ciapaty wtedy spoko
JK na 100% tylko socjalizm!
Dobrze to robię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Proszę zostawić Julkę! Generalnie coś tam dzwoni ale nie wie dokładnie w którym kosciele. Siła nabywcza średniej krajowej boli. I to bardzo. Julka dobrze kombinuje.
  • Odpowiedz