Wpis z mikrobloga

@adekad: #wykopaka
Nie ma lepszego Mikołaja od tego człowieka ! bardzo go polecam jeżeli chodzi o następne edycje !
paka dotarła, podziwiam ilość taśmy której użył do spakowania :D
paka wielka, zawartość wspaniała, i kartka tesco Value zrobiła mi dzień !
Pytając o Peaky blinders myślałem że chodziło Ci o faktycznie kaszkiet, a nie o piersiówkę... nie znałem tego filmu/serialu(przepraszam nie ogladałem, ale mocne postanowienie poprway!) i po wpisaniu tego w gogle, i patrzac na zdjecia myślałem że to Tobie chodziło o ten ccały nieszczęsny kaszkiet, wiec z kaszkietu jestem też szczęśliwy, ale w sumie nie musiałeś go kupować ;p
na początku zaraz po słodyczach które juz prawie wciągłem przy przeglądaniu paczki, na początku rzuciły mi się maszynki do golenia, i sobie myślę wtf, przecież pisałem że zapuszczam sobie brodę, a tu taka niespodzianka, dopiero po chwili znalazłem resztę rzeczy do brody :D wiec żart się udał... ;D a maszynki będą w sam raz do golenia głowy.. :D
słodycze mistrzostwo ! skarpetki pasują, i motyw z misiem od jasia fasoli mi się bardzo podoba !
Masło o smaku ciastek, jeszcze nie otwarte, ale nadrobię w święta, wraz z herbatką !
Lego zaraz będzie składane, i trafiłeś też mega, bo dość że terenówka, to kanciaste kształty mi się bardzo podobają :D
Brelok już zawieszony przy kluczach, i AC/DC to jest moj zespół z top10!
Prawojazdy znalezione w wykopace jest najlepsze ! juz nie muszę się zapisywać na prawko xD
Jamnik jest zajebisty, ale obawiam się że chyba szybko go uduszę :D a najbardziej się z niego cieszę ! :D

podsumowując ! Polecam tego wykopowicza! lepszego do wykopaki nie znajdziecie !
  • 1