Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M1PH6_5: jaka opinia o zdawaniu w Łodzi? Ja chcę przenieść swoje papiery ze Skierniewic do Łodzi, bo ostatni raz jeździłam po Skierniewicach 7 lat temu, ale rodzinka mi mówi, że masakrycznie ciężej się zdaje w Łodzi niż tam. Prawda to?

jaka opinia o zdawaniu w Łodzi? Ja chcę przenieść swoje papiery ze Skierniewic do Łodzi, bo ostatni raz jeździłam po Skierniewicach 7 lat temu, ale rodzinka mi mówi, że masakrycznie ciężej się zdaje w Łodzi niż tam. Prawda to?


@nathaliekill: panuje opinia, że kto nie radzi sobie w Łodzi zdaje w Skierniewicach czy innym Sieradzu. Patrząc na kolegę który tam zdał jestem w stanie w to uwierzyć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HetmanPolnyKoronny: @Xizor: no ja też raczej mam zdanie, że lepiej zdać też chociażby po prostu w mieście w którym mieszkam 6 lat więc po nim się będę poruszać, a nie w Skierniewicach które ostatni raz od strony auta widziałam w liceum i może ze trzy razy tam byłam prywatnie od tamtej pory xD sęk w tym że legendy o Smutnej (wiem że zlikwidowali) zbierają swoje żniwo i się zastanawiam czy
sęk w tym że legendy o Smutnej (wiem że zlikwidowali) zbierają swoje żniwo i się zastanawiam czy na Retkini nie robią sztucznych problemów byleby wyciągnąć hajs


@nathaliekill: jak ja zdawałem ( 10 lat temu, kurła kiedyś to było), to Retkinia się otwierała i tam było trudniej, bo egzaminatorzy jeździli gdzie chcieli i szkółki nie wiedziały gdzie wozić kursantów xD
@Xizor: to chyba słabe szkółki znasz. Robiłem w tym okresie prawko właśnie na Retkini i wszystkie trasy mój instruktor znał, aż mnie nudziła jazda ciągle po tym samym. Poza tym bez przesady, Retkinia to raptem parę ulic, których przez 30h jazd nauczysz się na pamięć. Imo wtedy było łatwiej.