Wpis z mikrobloga

Mirki tydzień temu w poniedziałek wygrałem licytacje na ebay. Gość w południe we wtorek wysłał do mnie paczkę z Anglii do Szkocji (dzieli nas jakies 220 mil). Wysłał 1st class next day delivery. Paczka do dziś nie przyszła. Status na Royal mail się ucina na tym ze została wysłana. Przewidywana data dostarczenia przez ebay to była miniona sobota. Wiem ze święta itp ale jak myślicie czekać spokojnie czy co? Sprzedający raczej tez chyba niewiele może skoro wysłał towar. Dziwi tylko aż takie opóźnienie #uk #ebay #royalmail
  • 17
  • Odpowiedz
@golagolagola: Next Day to powinno być następnego dnia, a nie tydzień później. Skontaktuj się ze sprzedającym przede wszystkim i niech dzwoni do Royal Mail. Do mnie paczki dochodzą bez żadnego poślizgu.
  • Odpowiedz
@patrol798: @golagolagola: od konca listopada royal mail daje dupy po calosci jesli chodzi o przesylki krajowe. sam prowadze maly biznes na ebayu, wszystko wysylkowo. na jakies 200 przesylek tyle problemow co mialem w ostatnim czasie to chyba przez rok nie bylo. codziennie informacje od kupujacych ktorzy czekaja po 2 tygodnie na przesylki. codziennie ktos otwiera spor o zwrot pieniedzy. przesylki nawet 1st class potrafia isc 1,5 tygodnia gdzie normalnie na
  • Odpowiedz
@majFriend: ja podobnie, ale kupuję i dostaję tyle paczek - spóźniają się tylko te wysłane 1st lub 2nd Class i to max o dwa dni. Nigdy nie miałem problemu z priorytetowymi przesyłkami typu Next Day itp. Widocznie zależy od regionu czy miejscowości
  • Odpowiedz
@golagolagola: już dawno powinieneś się skontaktować z kupującym, on ma dowód nadania paczki i może coś się dowiedzieć więcej gdzie jest paczka.

Paczka nadana w Peterborough do Edynburga


Ja dostałem dziś paczkę z Jordanii nadaną 17 grudnia późnym popołudniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrol798: @patrol798: @dudustd: kupujący skontaktował się z Royal Mail, powiedzieli ze paczka chyba zaginęła bo jej status się w ogóle nie zmienia. Kazali poczekać do 23 grudnia bo wtedy dopiero można refund zrobić. Fajnie, zostalem bez kasy i bez telefonu na święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz