Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: dobrze ze takich marud jak ty jest mało, bo prawdziwi fani przymykają oko na cgi. Następnym razem napisze do filoniego zeby dal kestisa i sie splaczcie ze ALE TO NIE PRAWDZIWY JEDI !!!!! Mozna raz powiedziec ze luke nie wyglądal dobrze, ale ci pseudo fani to juz sie srają o to 3 dzień.
@NewBlueSky: ja sie ciebie pytam? Gdzie sie pod tym postem spytałem? Sam zacząles pisać o tym ze jest #!$%@? i sie utozsamiles z tymi ludzmi którzy tylko psują humor i nie odnoszą sie ani troche do fabuły odcinka i całoksztaltu serialu. Chciałbym zobaczyć ekranizacje Luke'a w wykonaniu tego odłamu fandomu narzekającego na cgi xD
@vortange05: no tutaj pytasz.

Wiesz ja mam wywalone w opinie które się powtarzają i nie płacze o to, a ty się musiałeś spłakać tak jakby to nie działo się cały czas, tydzień od wyjścia cyberpunka kazdy post to był "ale mam bugi w grze". Mądrzy ludzie ignorują powtórzenia, ty się spłakałeś. Ja ci napisałem fakt o który się spłakałeś i spłakałeś się jeszcze bardziej.

hehehehe

nie wiem czy już pisałem ale
@NewBlueSky: po 1 nigdzie cie nie prosilem o zdanie tylko napisalem ze jednak są ludzie którzy sie srają o takie cos jak wygląd postaci a zapominają o ocenie tego odcinka. Po 2 nie płacze i nie bronie luke rodem z cgi tylko mnie #!$%@? jak ktoś zadaje pytanie co ci sie podobalo w odcinku a co nie i zamiast wymieniac PLUUUUUUSY i minusy to jedyne co widze to : CGI LUKE
@vortange05: Wcześniej głównie kręciłem z ciebie bęke ale jak chcesz to doprecyzuję

no ma w dupie wszystko, nawet się nie przedstawił, wgl nikt mu nie powiedział o tym, że Gideon od 2 sezonów tropi Grogu żeby wyssać mu krew i jej do czegoś użyć. Tutaj masz moje odniesienia do "fabularnego elementu" tej sceny. Dalej rób fikołki, pisz o jakichś głupotach jak nie wiesz wgl o co tu chodzi xD

Faktycznie to
@NewBlueSky: Zarzucasz mi ze nie mam pojęcia o co chodzi w tym wszystkim? XD nie rozsmieszaj mnie nawet bardziej niz to zrobileś, nie mam zamiaru cie weryfikowac z twojej wiedzy SW ale myśle ze długo by to nie potrwało. Jakby wiesz zdaj sobie sprawe z tego że LUKE SKYWALKER TO #!$%@? TAJEMNICA XD ma jasny cel i na #!$%@? mu znajomosci? Wczesniej temat Jedi byl tylko wyobrazaniem czyms czego nie byl
@vortange05: na serio masz jakiś problem xD widać że jesteś tym typem zakompleksionego rycerzyka na białym koniu,

tak rozumiem, że walisz codziennie konia do star wars ale przestań się już spinać. Jak nie potrafisz sobie z tym poradzić to pomyśl o takiej samej sytuacji ale niezwiązanej z star wars. Będę dzisiaj twoim terapeutą.

Cyberpunk bo jest na czasie i na pewno to widziałeś. Sytuacja 1:1 jak ta o którą się spinasz.
@NewBlueSky: Juz pomyślałem wczesniej o takiej sytuacji - tak jak jakiś random wmawia profesorowi ktory siedzial przy ksiazkach 20 lat swoje racje, a że ten profesor to w ogóle #!$%@? sie zna i co on gada xD i ty tak samo stwierdzileś ze nie ogarniam tego serialu nie mając pojęcia o tym co ja wiem na temat tego uniwersum i kreowania postaci w nim. Ale mniejsza z tym, ja juz wyjasnilem
@vortange05: na tym polega twój problem

Że nikt ci nic nie próbuje wmawiać. W losowych miejscach tagu na wykopie(a także na reddicie, bo przeglądam memy po każdym odcinku) pojawiają się posty.

Poza postami tutaj gdzie mówie ci to w twarz bo wiem, że cie to boli to nikt nie kierował swoich postów bezpośrednio do ciebie. Po prostu to są obserwacje i ktoś zwraca uwagę na coś co było widać i to
@NewBlueSky: myślalem że uswiadomileś sobie pewne sprawy, ale widząc ton twojej wypowiedzi to ty jesteś #!$%@? jak byk a ja mam jedynie beke co dosadnie pokazuje to jak płynnie i bez zastanowienia Ci odpowiadam w przeciwienstwie do ciebie gdzie pewnie co drugi post musisz weryfikowac swoje poprzednie wypowiedzi , nie wiem co ty widzisz i gdzie bo ciężko mi sie poruszać w twoich wypocinach, mimo że po moim godzinnym pisaniu nic
@vortange05: > tego ze mnie męczy czytanie #!$%@? o Luke'u

@vortange05: a mnie meczy to cgi wiec tez sobie to komentuje. Poza tym tu nikt nie daje #!$%@? o Luke'a, chodzi o #!$%@? cgi, gdyby zrobili #!$%@? cgi z Ashoką to by było #!$%@? na #!$%@? cgi z Ashoka. Przestań się na niego napalać, tu chodzi tylko o wykonanie cgi.